NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.70%
Loodud: 25/03/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €75
  • Võimalik võit: kuni 750,000 mündid

Vaata Drive Multiplier Mayhem videot

Mängi Drive Multiplier Mayhem demo versiooni tasuta

Drive Multiplier Mayhem ülevaade

drive multiplier mayhem slot netent

“Drive: Multiplier Mayhem” on NetEnt-nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja viieteist võiduliiniga. Mängul on futuristlik kujundus ja tulusad võidukordaja Wildid. Tasuta spinnide voorus võistled kolme teise võidusõitja vastu lisaspinnide ja tehtud panuse väärtusest 5100 korda suuremate võitude saamise nimel. “Drive: Multiplier Mayhem” mängul saad panuseid teha nii mobiilis, tahvelarvutil kui ka arvutil alates 15 sendist 75€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui sulle meeldivad kiired autod ja natuke ulmeline teematika, siis “Drive: Multiplier Mayhem” on täpselt see, mis su südame kiiremini põksuma paneb. Võidusõidurajal selgub, kes on kes. Võidusummasid kergitavad kasulikud võidukordaja Wild sümbolid, mis võivad pidama jääda mänguvälja mistahes asukohal ja asendada kõik teisi ikoone peale scatterite ja Nitro-sümbolite. Kui saad võiduliinis kaks või enam võidukordaja-Wildi, siis nende väärtused korrutatakse.


– BOONUSED

“Drive: Multiplier Mayhem” mängul on kaks olulisemat boonusfunktsiooni. Tasuta spinnide voor käivitub kümne tasuta spinniga, kui saad kolmel keskmisel rullikul kolm scatter-sümbolit. Kolm Nitro-sümbolit kolmel keskmisel rullikul annab sulle spinne veelgi juurde koos võidukordaja-Wildidega.

drive multiplier mayhem slot screen

Nitro Collect Meter mõõdik – boonus algab võidusõiduga Twitch-nimelise vastase vastu. Kui kogud kolm Nitro-sümbolit, liigud järgmisele tasemele ja saad uue vastase. Nüüd on vastaseks Hamaki koos nelja tasuta spinni ja võidukordaja wildidega. Kolmandal tasemel saad veel kolm tasuta spinni kahekordse võidukordajaga ja viimasel tasemel kaks tasuta spinni kolmekordse võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

“Drive: Multiplier Mayhem” on kahtlemata omanäoline slott. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1200 kordselt ja tasuta spinnide voorus ka koguni 5109-kordselt!

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee