Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: 96.00%
Loodud: 08/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-5-4-3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 15,000 mündid

Dragon’s Gift ülevaade

dragons gift slot

“Dragon’s Gift” on Amatic mängutootja uusim slotimäng, mis toob mängija ette populaarse Hiina-kultuuri temaatika ja kujunduse. Hiina ja Aasia temaatika on väga populaarse enamike slotimängutootja hulgas, kuid “Dragon’s Gift” erineb neist kõigist originaalse mängu ülesehituse poolest. Slotil on palju erinevaid boonuseid, mis aitavad sulle püüda kõige suuremaid võite ning ka mängu ebatavaliselt kujundatud mänguväli lisab asjale vürtsi juurde.

dragons gift slot review


– BOONUSED

Kõige esimene ja ehk olulisim boonuse on “Dragon Wild</strong?” asendussümbol. See võib rullikutele pidama jääda nii mängu tavaversioonis kui ka boonusvoorus. Wild asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides ja aitab moodustada võidukombinatsioone.

Teine hinnaline sümbol on “Scattered Pearl”, mis viib sind otse boonusmängu, kui saad neid mänguväljal korraga vähemalt kolm. Boonusmängus saad kasutada 5 tasuta spinni ja tehtud panuse summa võid tagasi saada kuni 50 kordselt. Mida rohkem scatter- sümboleid boonusvooru käivitas, seda suurem on ka võidukordaja.


– TEEMA JA DISAIN

Märkad kohe, et Amatic on püüdnud teha võimalikult lihtsat mängu ja ka kvaliteet on sellel üsna keskpärane. Nagu juba öeldud on mäng Hiina-teemaline ja sümboliteks on paberist laternad, kalad, draakonid, pärlid, konnad jne. Temaatilised sümbolid esindavad Hiina kultuuri ja mängivad tähtsat rolli riigi pikas ja rikkas ajaloos.

dragons gift slot bonus


– PANUSTAMINE

Mängul on 720 erinevat võiduliini ja maksimaalselt võid boonuste abi kasutades tehtud panuse summa tagasi võita kuni 18 000 kordselt. Minimaalne panus on 10 mündi väärtusega võrdne panus ja maksimaalne 1000 mündi väärtusega võrdne panus.

Ilma boonusteta võid tehtud panuse tagasi võita maksimaalselt 25 kordselt. Selle saavutamisel on sulle abiks Fööniksi sümbol.


– KOKKUVÕTE

Kuigi “Dragon’s Gift” ei hiilga suurepärase graafika poolest ning ka mängu temaatika on kasiinomaailmas väga levinud Aasia teema, siis kokkuvõttes võib öelda, et Amatic on hakkama saanud väga korraliku slotimänguga. Sellel on piisavalt tulusaid boonuseid, mis võivad sulle sisse tuua tehtud panuse väärtusest 18 000 korda suurema summa.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Amatic

Näita rohkem

Kus saad mängida Amatic slotikaid

grandx kasiino veebileht
10 tasuta spinni uuele liitujale
Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

GrandX Kasiino

www.grandx.com