Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.00%
Loodud: 19/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Dragon’s Fire Megaways videot

Dragon’s Fire Megaways ülevaade

dragons fire megaways slot red tiger

Red Tiger Gaming mängulooja tehtud Dragons Fire MegaWays pakub fantaasiateemalist seiklust ning on järg Dragons Fire slotile. Mänguväli pakub kuute rullikut võimalusega võite teenida 117 649 erineval võiduliinil. Järjestikkuste võitudega kasvab võidukordaja kuni 50 peale ning abiks on ka tasuta spinnide voor ja wild rullikud. Panuseid saad teha alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dragon’s Fire MegaWays taustal on kulda ja muud väärtuslikku täis kamber, mille üle peab valvet hiiglaslik tuldsülgav draakon. Rullikutel näed nelja draakonimuna ja samuti nelja draakonitega vääriskivi sümbolit. Väärtuslikem on draakoni silm, mille eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 1-, 5-, 10-, 20- ja 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4, 5 ja 6.

dragons fire megaways slot screen

MegaWays mängudele omaselt varieerub positsioonide arv rullikutel iga spinni ajal jäädes vahemikku 2-7. See tähendab ka erinevat võiduliinide arvu, mis maksimaalselt võib küündida kuni 117 649 peale.


– BOONUSED

Dragon’s Egg Multiplier puhul on tegemist mängu olulisima lisafunktsiooniga, mille abil võid saada võitudele kuni 50-kordse võidukordaja. Selleks pead aga saama järjestikkuseid võite, mis volatiilsetel mängudel nagu see, ei ole alati sugugi lihtne.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter sümbolit või Fire Blast draakoni abi. Draakon sülgab tuld nagu segane ja suudab rullikud terves ulatuses wildideks muuta. Tasuta keerutuste voorus lõikad kasu kasvavast kuni 10-kordsest võidukordajast ja juhuslikult lisanduvatest wild rullikutest.


– KOKKUVÕTE

Dragon’s Fire MegaWays on kahtlemata volatiilne mäng, millel tehtud panuse võid tagasi võita kuni 10 470-kordselt. Stiilselt kujundatud mängul on olulisim boonusfunktsioon Dragon’s Egg Multiplier, mis võib võitudele pakkuda ka kuni 50-kordset kordajat.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee