Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.96%
Loodud: 15/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Dragons Awakening videot

Dragons Awakening ülevaade

dragons awakening slot relax gaming

Tuldpurskavad elukad pakuvad kuuma äktšionit “Dragons Awakening” slotil, mille loojaks Relax Gaming ning võite saad püüda 5 rullikul 20 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad mängul valida alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Kui tahad võita suurelt, pead pääsema kindlasti Awakening tasuta spinnide vooru, kus kasiino kulul teed 5, 10 ja 30 keerutust.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Disain on vägev ja jääb mulje nagu rullikud oleksid tehtud päris telliskividest. Võid kindel olla, et näed nelja tüüpi madalama väärtusega kaardimasti sümboleid- ärtusid, ruutusid, potisid ja ristisid. Neist tunduvalt väärtuslikumad on aga sinine, roheline, oranž ja punane draakon.

dragons awakening slot review

Punane draakon meeldib sulle kõige rohkem, sest 3, 4 või 5 draakonit pakuvad sulle võiduliinides tehtud panuse suurusest 2, 8 ja 25 korda suuremaid võite. Kui loodad boonussümbolite peale, siis W-tähe pildiga wild on sinu suurim sõber. Lisaks sellele, et wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid, pakub see ka tehtud panuse väärtusest 5, 25 ja 100 korda suuremaid võidusummasid.


– BOONUSED

“Dragons Awakening” mängul on kaks boonusvooru, mida sa maha magada kindlasti ei taha.

Dragons Rage – see boonusfunktsioon võib sulle appi tulla mistahes spinni järel. Mäng valib sulle ühe draakonisümboli, mis hakkab ükshaaval asendama paari moodustanud madalama väärtusega sümboleid. See jätkub seni kuni moodustub mõni võiduliin.

dragons awakening slot screen

Awakening tasuta spinnid – käivitub 3, 4 või 5 fossiilide pildiga scatteri abil. Scatterid võivad pidama jääda mistahes asukohal mänguväljal ja olenevalt scatterite arvust saad 5, 10 või 30 tasuta spinni. Kõik madalama väärtusega sümbolid moonduvad boonusvooru ajaks väärtuslikemateks draakoniteks.


– KOKKUVÕTE

“Dragons Awakening” on lihtne mäng, millel võitmiseks ei pea midagi erilist tegema. Boonuseid ei ole palju, kuid tasuta spinnide vooru draakonid võivad õnne kiirelt sinu õuele tuua! Täida terve mänguväli wildidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2000 kordselt.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Relax Gaming Slotid 96.55% 5. Aug 2020
la fiesta slot

La Fiesta

Relax Gaming Fantasma Games 96.53% 16. Jul 2020
serpent shrine slot

Serpent Shrine

Relax Gaming 96.14% 1. Jun 2020
frequent flyer slot

Frequent Flyer

Näita rohkem