iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: ?%
Loodud: 10/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Dragon Stone videot

Dragon Stone ülevaade

Ülimenukas Game of Thrones seriaal võib olla küll läbi, aga vaatajate teadvuses on see endiselt värske. Ka slotimängude loojate hulgas on Troonide Mäng au sees ning üheks selle näiteks on iSoftbeti “Dragon Stone”. Tegemist on mänguga, mis pakub 5 rullikut 20 võiduliiniga. Tuldsülgavad elukad panevad käima tulusad boonusfunktsioonid nagu lisawildid, respinnid ja müstilised sümbolid. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Dragon Stone” disain on suurepärane pakkudes mägist vaatepilti ja lillasid draakoninahaga kaunistatud rullikuid. Madalama väärtusega sümbolite hulka kuuluvad kaardimängust tuttavad ikoonid ässast kümneni ning temaatilised draakonid on väärtuslikumad.

dragon stone slot screen

Punane draakon maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 10- ja 25-kordselt, kui saad neid võiduliinis korraga 3, 4 või 5. Wild asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Tasuta spinnide vooru saad käima panna, kui mänguväljal jääb korraga pidama 3, 4 või 5 draakonikivi sümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad vastavalt 10, 15 ja 20 priikeerutust.

Flaming Wilds – mänguväljal lahvatavad leekidesse erilised tulekerad, mis tabades mistahes positsioone, on võimelised need wildideks muutma.

Earthquake Reels – maapõuest ilmuvad välja erilised kivid muutes wildideks tervete rullikute ulatuses positsioone.

Winds of Winnings – rullikutel ilmuvad erilised “müstlised sümbolid”, mis seejärel muutuvad kõik samadeks ikoonideks.


– KOKKUVÕTE

“Dragon Stone” pakub maailmatasemel kvaliteeti, tipptasemel visuaalefekte ja huvitavat mängu ülesehitust. Tasuta spinnide voor lisadega ning “Maavärina Rullikud” muudavad mängu mitmekesisemaks ja pakuvad ka suuremat võidušanssi. Volatiilsuse poolest on tegemist keskmise slotiga ning tehtud panuse väärtuse võid tagasi saada kuni 500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee