Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.77%
Loodud: 29/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 80,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Dragon Shard ülevaade

“Dragon Shard” on Microgaming mängulooja slotikas, millel peavad vihast lahingut Tulekuninganna ja Jääkuningas. Mängul on viis rullikut, nelikümmend võiduliini ning kasu saad lõigata mitmest tulusast boonusfunktsioonist. Panuse suuruseks saad määrata alates 5 sendist 200 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Dragon Shard” on puhtalt fantaasiateemaline slott, millel saad kaasa elada võimsate kangelaste ja draakonite tegemistele. Rullikutel pead võiduliine kombineerima erinevate draakoni-teemaliste sümbolite, Jääkuninga ning Tulekuninganna abil. Väiksemaid võite saad kaardimasti ikoonide ärtu, poti, risti ja ruutu abil. Väljanägemiselt on “Dragon Shard” vapustav ning taustal näed uhket fantaasiategelaste kuningriiki.

dragon shard slot screen

Kõige väärtuslikumad sümbolid on mängu peategelased Jääkuningas ja TuIekuninganna. Kui saad neid võiduliinis viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kaheksakordselt. Mängu logo on wild sümbol ja asendab kõiki teisi tavaikoone. Kolm, neli või viis wildi võiduliinis toob tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt ühe-, nelja- ja kahekümne kordselt.


– BOONUSED

Mystery Symbols – kui müstiline sümbol jääb rullikutel pidama, muutub see juhuslikult kas madala- või kõrge väärtusega sümboliks, kuid võib muutuda vabalt ka wildiks.

Saad ka valida, kas tahad kasutada Win Booster funktsiooni– see duubeldab su panuse väärtuse, kuid tähendab automaatselt ka seda, et võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas.

Tasuta spinnide voor käivitub, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm scatter sümbolit. Kümme tasuta spinni saad teha nii, et teisel, kolmandal ja neljandal rullikul on kõik eelkirjeldatud müstilised sümbolid.


– KOKKUVÕTE

“Dragon Shard” on keskmise volatiilsusega slotikas, millel võid tasuta spinnide voorus rõõmustada kuni kolme täielikult wildidega kaetud rulliku üle. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 800-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem