BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.01%
Loodud: 03/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

Vaata Dragon & Phoenix videot

Dragon & Phoenix ülevaade

dragon and phoenix slot betsoft

Dragon & Phoenix on Betsoft mängulooja tehtud slotikas, mis peaks eriti peale minema Hiina teemaliste mängude austajatele. Tegemist on igal juhul lõbusa ajaviitmise võimalusega, mis viimase lihvi saigi 2019. aastal ja tuli mängijate rõõmuks välja veel enne aasta lõppu detsembris.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dragon & Phoenix mäng on tehtud Aasia stiilis ja ka sümbolid pakuvad lisaks vähemväärtuslikele kaardimängu ikoonidele draakoneid, föönikseid, postamente, 88 logosid, templeid, pärleid ja imperaatori kujutisega wildi. Sloti sisuks on Hiina folkloori kaks kanget draakon ja fööniks ja ka graafika üle ei saa nuriseda.

dragon and phoenix slot screen

Mänguväli pakub 5×3 positsioone 20 võiduliiniga ja boonuste hulka kuuluvad nii tava- kui ka laiuvad wildid koos tavapärase tasuta spinnide vooruga. Tegemist on volatiilse mänguga, millel hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 8098 kordselt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Wild sümbol võib ilmuda üsna tihti ja tõenäoliselt kujuneb see ka sinu tulutoovaimaks abimeheks võitude jahtimisel. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi puudujäävaid ikoone ning on võimeline ka paljunema sama rulliku kõigile väljadele.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad rahapuu pildiga papüüruserulli pilti. Kui saad neid korraga kolm, ootab sind kuni 15 mänguvooru kasiino kulul võimalusega panuse väärtus tagasi saada ka kuni 500 kordselt.


– KOKKUVÕTE

Dragon and Phoenix on hea väljanägemisega slott, mille boonused ei paku midagi originaalset, kuid samal ajal võivad palju möllu korraldada väärtuslikud wild asendussümbolid. Tegemist on pigem volatiilse mänguga, mis on eriline maiuspala Hiina teemaliste slottide fännide jaoks.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem