BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.53%
Loodud: 21/07/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 280,753 mündid

Vaata Dragon Kings videot

Dragon Kings ülevaade

dragon kings slot betsoft

Dragon Kings on Betsoft nimelise mängulooja slotikas, millel on Aasia kultuuri teema ja millel võid pihta saada ka progressiivsele jackpotile. Kasuta võimalust võitude kombineerimiseks viiel rullikul kümne võiduliiniga ja võid saada natuke targemaks ka Hiina legendaarsete draakonite koha pealt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Betsoftile omaselt näeb Dragon Kings eriti vinge välja, samuti saad tuldsülgavate elajatega möllata nii mänguraha eest kui ka kohe pärisraha peale panustama hakata.

dragon kings slot screen

Dragon Kings mäng pakub võimalust võite kombineerida tulusate Wild asendussümbolitega, mis kahekordistavad kõik võidud. Wild võib pidama jääda siiski ainult kolmandal rullikul, kuid kui see juhtub, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele. Mis eriti äge- wilde on koguni nelja erinevat tüüpi.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru aitab sind Draakonipärli ikoon, mida pead nägema korraga vähemalt kolme. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 15 mängukorda kasiino kulul.

Lisas mängusisestele lisafunktsioonidele võid pihta saada ka kasvava võidusummaga jackpotile.

Peale iga võidu saavutamist saad valida, kas soovid võidusuma kahekordistada. Arva lihtsalt ära mündi viskamisel kumb mündi pool jääb ülespoole ja võid saada kaks korda suurema võidu. Kui kaotad, jääd aga ilma esilagsest saavutatud võidust.


– KOKKUVÕTE

Dragon Kings on suurepärase välimusega mäng, mis pakub lugematul hulgal boonusfunktsioone. Võiduliine on küll ainult kümme, kuid selle kompenseerib kuhjaga kasvava võidufondiga jackpottide olemasolu, kui peaksid mõnele neist pihta saama.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BetSoft Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee