BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.53%
Loodud: 21/07/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 280,753 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

Vaata Dragon Kings videot

Dragon Kings ülevaade

dragon kings slot betsoft

Dragon Kings on Betsoft nimelise mängulooja slotikas, millel on Aasia kultuuri teema ja millel võid pihta saada ka progressiivsele jackpotile. Kasuta võimalust võitude kombineerimiseks viiel rullikul kümne võiduliiniga ja võid saada natuke targemaks ka Hiina legendaarsete draakonite koha pealt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Betsoftile omaselt näeb Dragon Kings eriti vinge välja, samuti saad tuldsülgavate elajatega möllata nii mänguraha eest kui ka kohe pärisraha peale panustama hakata.

dragon kings slot screen

Dragon Kings mäng pakub võimalust võite kombineerida tulusate Wild asendussümbolitega, mis kahekordistavad kõik võidud. Wild võib pidama jääda siiski ainult kolmandal rullikul, kuid kui see juhtub, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele. Mis eriti äge- wilde on koguni nelja erinevat tüüpi.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru aitab sind Draakonipärli ikoon, mida pead nägema korraga vähemalt kolme. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 15 mängukorda kasiino kulul.

Lisas mängusisestele lisafunktsioonidele võid pihta saada ka kasvava võidusummaga jackpotile.

Peale iga võidu saavutamist saad valida, kas soovid võidusuma kahekordistada. Arva lihtsalt ära mündi viskamisel kumb mündi pool jääb ülespoole ja võid saada kaks korda suurema võidu. Kui kaotad, jääd aga ilma esilagsest saavutatud võidust.


– KOKKUVÕTE

Dragon Kings on suurepärase välimusega mäng, mis pakub lugematul hulgal boonusfunktsioone. Võiduliine on küll ainult kümme, kuid selle kompenseerib kuhjaga kasvava võidufondiga jackpottide olemasolu, kui peaksid mõnele neist pihta saama.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 96.08% 29. Oct 2019
take the bank slot

Take the Bank

Näita rohkem