Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.10%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Dragon Horn videot

Dragon Horn ülevaade

dragon horn slot thunderkick

“Dragon Horn” on viie rulliku ja 243 võiduliiniga mänguautomaat, mille loojaks on Thunderkick-nimeline slotimängude tootja. Virtuaalsel seiklusel on sinu kaaslasteks rüütlid, haldjad ja mäekollid. Boonustest aitavad Dragon Fire sümbol, mis muutub juhuslikult valitud teiseks ikooniks ja tasuta spinnide voor, milles liigud edasi uutele tasemetele, et lõigata kasu veelgi rohkematest Dragon Fire sümbolitest. Tegemist on volatiilse mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Ehk oskasid nüüdseks juba arvata, et “Dragon Horn” mängul on keskaja-fantaasia teema. Tegevust toimub keskaja külakeses, kus võite peavad sulle tooma madalama väärtusega punased, sinised, rohelised, lillad ja pruunid kilbid. Lisaks mäekollid, päkapikud, haldjad ja rüütlid koos eriti väärtuslike kuningannade ja draakonitega. Draakonite ikoonid maksavad sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi kolme, viie ja kahekümne kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis. Wild-asendussümboliks on W ja see asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale scatterite.

dragon horn slot screen

“Dragon Horn” mängul on ka eriline Dragon Fire sümbol. Tegemist on nii-öelda müstilise sümboliga, mis asendatakse alati mistahes kõrgema väärtusega sümboliga.


– BOONUSED

Kui mänguväljal jääb korraga pidama kolm, neli või viis scatter-sümbolit, saad õnne proovida “Dragon Horn” boonusmängul. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust spinnid 7, 9 või 11 tasuta spinniga. Kui ilmub uusi scattereid, saad ühe tasuta lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

“Dragon Horn” on Thunderkick mänguloojale üsna iseloomulik. Välimuselt kena ja kaarte segab omalaadne Dragon Fire boonussümbol. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 8282-kordselt.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Thunderkick 96.10% 24. Oct 2017
pink elephants slot

Pink Elephants

Näita rohkem