Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.10%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Vaata Dragon Horn videot

Dragon Horn ülevaade

dragon horn slot thunderkick

“Dragon Horn” on viie rulliku ja 243 võiduliiniga mänguautomaat, mille loojaks on Thunderkick-nimeline slotimängude tootja. Virtuaalsel seiklusel on sinu kaaslasteks rüütlid, haldjad ja mäekollid. Boonustest aitavad Dragon Fire sümbol, mis muutub juhuslikult valitud teiseks ikooniks ja tasuta spinnide voor, milles liigud edasi uutele tasemetele, et lõigata kasu veelgi rohkematest Dragon Fire sümbolitest. Tegemist on volatiilse mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Ehk oskasid nüüdseks juba arvata, et “Dragon Horn” mängul on keskaja-fantaasia teema. Tegevust toimub keskaja külakeses, kus võite peavad sulle tooma madalama väärtusega punased, sinised, rohelised, lillad ja pruunid kilbid. Lisaks mäekollid, päkapikud, haldjad ja rüütlid koos eriti väärtuslike kuningannade ja draakonitega. Draakonite ikoonid maksavad sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi kolme, viie ja kahekümne kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis. Wild-asendussümboliks on W ja see asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale scatterite.

dragon horn slot screen

“Dragon Horn” mängul on ka eriline Dragon Fire sümbol. Tegemist on nii-öelda müstilise sümboliga, mis asendatakse alati mistahes kõrgema väärtusega sümboliga.


– BOONUSED

Kui mänguväljal jääb korraga pidama kolm, neli või viis scatter-sümbolit, saad õnne proovida “Dragon Horn” boonusmängul. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust spinnid 7, 9 või 11 tasuta spinniga. Kui ilmub uusi scattereid, saad ühe tasuta lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

“Dragon Horn” on Thunderkick mänguloojale üsna iseloomulik. Välimuselt kena ja kaarte segab omalaadne Dragon Fire boonussümbol. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 8282-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

Näita rohkem

Kus saad mängida Thunderkick slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee