Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.39%
Loodud: 11/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 117,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Dragon Chase videot

Dragon Chase ülevaade

dragon chase slot quickspin
“Dragon Chase” on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Quickspin. Sellel on Aasia-teemaline kujundus ja panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Samuti on on tegemist Quickspini üldse kõige esimese mänguga, millel on jackpot.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Dragon Chase” disain on tehtud punakuldne nagu Hiina lipuvärvid. Rullikute taga varitseb salakaval draakon ning lisaks madalama väärtusega A, K, Q, J ja 10 kaardiikoonidele näed veel kuldseid konni, draakoneid ja teisi temaatilisi tegelasi.

dragon chase slot screen

Neist väärtuslikem on kuldne draakon, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 12,5- ja 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis. Sama suuri võite võid saada ka Kulutule sümboliga, mis on mängu Wild ja asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

“Dragon Chase” mängu mistahes hetkel võib käivituda Wildfire boonus. Mänguväljale langeb kuni viis kulutule Wildi, mis liiguvad iga spinni järel ühe korra võrra madalamale.

Kümme tasuta spinni saad, kui mänguväljal jääb korraga pidama kolm scatter-sümbolit. Selles boonusvoorus saad ka märksa enam Wilde, mis kasvatab oluliselt ka võidupotentsiaali.

Dragon Pearl Respin voorus on mängus jackpot- kogu kolm jackpoti sümbolit ja saad oma käsutusse viisteist iseseisvalt keerlevat rullikut. Iga kord, kui Dragon Pearl sümbolid ilmuvad, jäävad need oma positsioonidele ja saad kolm respinni juurde. Boonusfunktsioon saab läbi, kui respinnid lõppevad või siis paremal juhul, kui saad rullikutel korraga pidama kõik viisteist Dragon Pearl boonussümbolit. Iga Dragon Pearl sümbol pakub tehtud panuse väärtusest kuni seitse korda suuremaid võite. Neli või enam Dragon Pearl sümbolit pakuvad ühte neljast jackpotist.


– KOKKUVÕTE

“Dragon Chase” on Quickspin mänguloojale iseloomulik slott, mis ei peta ootusi ei kujunduse ega boonuste osas. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille kõige atraktiivsem boonus on Dragon Pearl Respin progressiivse Grand jackpotiga.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 96.15% 1. Jan 2021
NEW loco the monkey slot

Loco the Monkey

Quickspin Slotid 97.34% 1. Dec 2020
big bad wolf christmas special slot

Big Bad Wolf Christmas Special

Quickspin Slotid 94.18% 10. Nov 2020
titan thunder wrath of hades slot

Titan Thunder: Wrath of Hades

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Näita rohkem