Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.02%
Loodud: 09/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Double Lucky Line videot

Double Lucky Line ülevaade

double lucky line slot microgaming

Double Lucky Line on Just For The Win ja Microgaming nimeliste mängulooja koostöös valminud Hiina teemaline mänguautomaat. Slotil on viis rullikut ja seitseteist võiduliini samal ajal kui panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Double Lucky Line mängul on fookus õnnel ja jõukuse saavutamisel. Eriti suurelt saad võita paarissümbolite, juhuslikult lisanduvate wildidega ja tulusas tasuta spinnidega boonusvoorus.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Double Lucky Line on klassikaline Hiina stiilis tehtud kujundusega slott, mis räägib loo jõukuse saavutamisest. Rullikutel näed nii temaatilisi kilpkonna, draakoni, konnade ja muu Hiina kultuuriga seonduvat kui ka standardseid A, K, Q ja J ikoone.

double lucky line slot screen

Meeleolu loomisele aitab kaasa pisut omapärane taustamuusika, mis ei pruugi kõigile muidugi meeldida.


– BOONUSED

Double Lucky Line mängul võivad kõik sümbolid rullikutel pidama jääda nii ühe- kui ka kahekordsete sümbolitena. See aga tähendab, et võimalikud on ka kuni kümnest samast ikoonist moodustuvad võiduliinid. Kõige väärtuslikumad on mängu logo ja wild sümbol, mis on võimelised tehtud panuse väärtuse tagasi maksma ka kuni 300 kordselt.

Mistahes hetkel võib mänguväljale lisanduda kuni viis wild sümbolit, mille abil muutub võiduliinide moodustamine märksa lihtsamaks.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsed, kui mänguväljal ilmub korraga vähemalt viis tasuta spinnide sümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust saad 10-25 mänguvooru ilma oma raha mängu panemata.


– KOKKUVÕTE

Double Lucky Line on lihtsa ülesehitusega mäng, mis sarnaneb Just For The Win mängulooja teisele populaarsele Tweethearts slotile. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2522 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem