BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.32%
Loodud: 24/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Dork the Dragon Slayer videot

Dork the Dragon Slayer ülevaade

dork the dragon slayer slot blueprint

Dork the Dragon Slayer on viie rulliku ja 20 võiduliiniga mäng Blueprint Gaming nimeliselt slotimängude tootjalt. Tegemist on mänguga, mis annab edasi kuldse keskaja hõngu ja räägib loo kartmatust lohetaltsutajast. Panuseid saad teha alates 20 sendist 500 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita maksimaalselt kuni 10 000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Dork the Dragon Slayer” on värviküllane ja pakub multika stiilis tehtud tegelasi. Keskaegset atmosfääri antakse edasi tõeliselt lõbusas võtmes nii, et rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele veel temaatilisi mõõku, kindluseid ja mängu logo.

dork the dragon slayer slot screen

Neist viimane on ka mängu väärtuslikem sümbol makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 5- ja 25- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Wild sümboliks on tuldsülgav draakon, mis asendab võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid makstes samal ajal ka suurimaid võite.


– BOONUSED

“Dork the Dragon Slayer” mängul lõikad kasu Cascading Reels- nimelisest lisafunktsioonist. Igal korral, kui saavutad võiduliini, eemaldatakse selles osalenud sümbolid ja asendatakse uutega. Nii võid võita mitu korda järjest ilma ise raha panustamata. See jätkub, kuni uusi võite enam ei tule.

Lisaks juhuslikult sülle sadavatele boonustele võid pääseda ka tasuta keerutustega boonusvooru. Selleks vajad vaid nelja järjestikkust võitu. Boonusvoorus peavad vihast lahingut Dork ja lohed ning seni kuni nad madistavad, saad tasuta spinnimist jätkata.


– KOKKUVÕTE

“Dork the Dragon Slayer” on igati põnev mäng, mis pakub ka pisut erinevat teemat. Värvilisel mängul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 10 000-kordselt. Slotil on hulgaliselt boonuseid, kuid kui otsid veelgi suuremaid võite, võid proovida ka näiteks “Dragon Maiden” või “Dragon Born” slotte, mis on vähemalt sama kaasakiskuvad.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem