BGaming Logo
Pakkuja: BGaming
RTP: 96.30%
Loodud: 20/02/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €9
  • Võimalik võit: kuni 90,000 mündid

Domnitors ülevaade

domnitors slot

“Domnitors” on 5 rulliku ja 9 võiduliiniga BGAMING mängutootja ajalooteemaline slott. Mängu tegemisel on inspiratsiooni saadud Rumeenia, Transilvaania ja Moldova valitsejate eluloost. Ka mängu kujundus on väga ajaloohõnguline pakkudes rullikutel selliseid keskajast pärit kujundeid nagu kindlused ja erinevad relvad. Mängu taustamuusika tekitab tunde, et lahing ongi kohe kohe algamas… Proovi seda mängu kindlasti kas mänguraha eest või hakka kohe ajaloolisi võite püüdma.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Üks kindlasti olulisemaid sümboleid on Wild-asendussümbol, mis võib võiduliinis moodustada ise võidukombinatsiooni või asendada mistahes teisi sümboleid välja arvatud scattereid. Kõik Wildi abil moodustunud võidud kahekordistatakse.

domnitors slot review

Scatter sümboliks on kaart ja võidu teenid iga 2 mistahes asukohaga scatter-sümboli eest. Kui saad scattereid 3 või enam, saad lisaks scatteri võidule kätt proovida tasuta spinnide voorus. Tasuta spinnide voorus mängid 15 tasuta spinniga ja kõik võidud kolmekordistatakse!

Peale igat võitu, saad kasutada “Gamble” funktsiooni, et oma võidud kahe-või neljakordistada. Selleks pead “Gamble” voorus ära arvama kaardi värvi, et võidud kahekordistada või kaardi masti, et võidud neljakordistada. Kui arvad valesti, kaotad raha, mille eelnevalt võitsid ja jätkad mängimist sloti tavarežiimil.

domnitors slot screen


– KOKKUVÕTE

Tegemist on algaja jaoks sobiliku mänguga, sest panuseid saad teha alates 9 sendist panuse kohta. Mida odavam mäng, seda kauem on sul aega seda tundma õppida. Suurte võitude saamiseks on sul kindlasti vaja wildi aktiivses võiduliinis. Mängul on ainult üks boonus- tasuta spinnide voor.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BGaming

Rohkem infot