Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 97.55%
Loodud: 15/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.30 – €300
  • Võimalik võit: kuni 600,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Doctor Electro videot

Doctor Electro ülevaade

doctor electro slot relax gaming

“Doctor Electro” pakub kasiinodes ehk üllatuslikult väga populaarseks saanud hullu teadlase kujundust. Mäng on valminud Kalamba Games- ja Relax Gaming-nimeliste mänguloojate koostöös ning kogu tegevus leiab aset futuristliku väljanägemisega laboris. Slotil on viis rullikut ja 1024 võiduliini. Käivita Hyper Spins või tasuta spinnide voor ja saad õnne proovida juba suuremal mänguväljal 16 807 võiduliiniga. “Doctor Electro” mängul saad panuseid teha alates 30 sendist 36 euroni spinni kohta ning hea korral omale haarata ühe mängu kahest jackpotist.

doctor electro slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Doctor Electro” mängul on kergelt anarhia meeleolu. Rullikutel on sümboliteks temaatilised tehnikud, tulnukad, väike roheline mehike ja kaardipakist tuttavad ikoonid. Doktori sümbol maksab sealjuures kõige rohkem võite, sest kui saad neid võiduliinis viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 3,33-kordselt. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Mängul on mitu innovatiivset lisafunktsiooni, mille hulka kuuluvad näiteks ka laiuvad sümbolid, Hyper Spins ja tasuta spinnid. Hyper spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme sama rulliku kõigile väljadele laiuvat sümbolit. Nüüd on mänguväli suurem ja võiduvõimalusi rohkem.

Tasuta spinnide voor käivitub kolme scatteri sümboli abil. Saad automaatselt võidu eest kaks korda rohkem raha ja kaheksa tasuta keerutust.

Jackpotte saad võita saades mänguväljal korraga vähemalt kaksteist või neliteist Dr Electro või Wild-sümbolit. Kui nii läheb, saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 100- või 1000-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Doctor Electro” ei ole päris tavaline mäng. Mängu ülesehitus sarnaneb MegaWays- mängumootorit kasutavatele slottidele ja kujunduses annab tooni hull teadlane. Kasvata mänguväli boonustega suuremaks, saa rohkem võiduliine ja teeni tehtud panuse väärtus tagasi ka kuni 2000-kordselt.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Relax Gaming 96.72% 21. Mar 2018
journey to mars slot

Journey to Mars

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Näita rohkem