Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.50%
Loodud: 12/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Divine Showdown videot

Mängi Divine Showdown demo versiooni tasuta

Divine Showdown ülevaade

divine showdown slot

Divine Showdown on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga mänguautomaat Play N Go nimeliselt slotimängude tootjalt. Tegemist on vägeva väljakutsega, sest pead rinda pistma võimukate jumalatega, et päästa maailm igavesest hukatusest. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja võidusummasid kergitab kuni kümnekordne võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Divine Showdown” räägib loo kõikvõimsatest jumalatest, keda on neli. Kui maailm on jõudnud igaviku äärele, saavad kokku äikesejumal Thor, Hiina ahvide valitseja Wukong, Kreeka tarkusejumalanna Athena ja Egiptuse hauataguse maailma boss Anubis.

Play ‘N Go mänguloojale omaselt on tegemist kvaliteetse mänguga. Ülev atmosfäär luuakse mägede, templite ja mütoloogiliste ajastute kujutamise abil. Sümboliteks rullikutel on A, K, Q, J ja 10 ikoonid koos väärtuslikemate Wukongi, Anubise, Athena ja Thoriga.

Thor on kõige väärtuslikum tavasümbol makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 8- ja 16- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Rullikute kohal paned tähele Võidukordaja Rullikut, mis annab aeg-ajalt su võitudele kahe- kuni kümnekordse võidukordaja. Power Spin tähendab, et mistahes ajal võivad jumalad sind õnnistada respinniga, mille ajal lõikad kasu sümbolite tugevnemisest, lisa wild sümbolitest või koguni wild-rullikutest.

Tasuta keerutuste saamiseks vajad aga kolme või enamat scatter sümbolit. Vali boonusvoorus üks jumalatest ennast esindama ning teeni tasuta keerutusi juurde. Võid saada ka wild võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Divine Showdown” on volatiilne mäng, mis toob kokku jumalad neljast erinevast ajastust. Võidukordaja rullik on üks märksõnadest, mis aitab sul pihta saada kümnekordsele võidukordajale. Tehtud panuse väärtuse võid hea õnne korral tagasi võita ka kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem