Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 94.14%
Loodud: 26/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 870,900 mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Divine Lotus ülevaade

divine lotus slot thunderkick

Divine Lotus on Thunderkick nimelise mängulooja looduse teemaline slotikas 6×4 mänguvälja ja 4096 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja suuri võite noppida tasuta spinnide voorus müstiliste lootuse ikoonide abil.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Divine Lotus” pakub majesteetlikku elamust tänu kaunilt kujundatud koskedele taustal. Sellel on zen-atmosfäär ja tunned ennast nagu tõeline Buddha-guru. Lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele näed mänguväljal nii beebi-draakoneid kui ka erivärvilisi täissuuruses draakoneid.

divine lotus slot screen

Väärtuslikem tavasümbol on muidugi draakon. Miks? Sest kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4, 5 või 6, saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 2,4-, 4,5-, 6,5- ja 10-kordselt. Wildi tunned ära W-tähe järgi ning see aitab, kui võiduliinis jääb mistahes teine sümbol puudu. Võite saad nagu ikka vasakult paremale järjestikkuste sümbolite reastamisel.


– BOONUSED

Nagu juba öeldud, mängivad “Divine Lotus” slotil olulist rolli müstilised lootosetaime sümbolid. Need võivad muutuda kõik samadeks ikoonideks ja teha võitude püüdmise nii eriti lihtsaks.

Boonusmängu saad siis, kui korraga ilmub mänguväljal vähemalt kolm lootosetaime scatter sümbolit. Saad 2 tasuta spinni pluss iga scatteri kohta ühe lisaks. Vasakul näed mõõdikut, mis täitub, kui mänguväljal ilmub uusi lootosetaime sümboleid. Lootosetaimed jäävad omadele kohtadele ja kui mõõdik saab täis, muutuvad need Mystery-sümboliteks.


– KOKKUVÕTE

“Divine Lotus” on suurepärane mäng tunnustatud Quickspin nimeliselt mänguloojalt, mis pakub rahustavat elamust Aasia looduslikus keskkonnas. Boonusmängus lõikad kasu müstilistest lootosetaime sümbolitest, mis muutuvad kõik samadeks ja pakuvad nii korralikke võite. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 8708,9-kordselt.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick Slotid 96.15% 12. May 2021
baron bloodmore slot

Baron Bloodmore

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Näita rohkem