Quickspin Logo
  • Pakkuja: Quickspin
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.51%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 7,414,900 mündid
  • Avaldati: 08.01.2019

Vaata Divine Dreams videot või mängi demo versiooni

Divine Dreams ülevaade

divine dreams slot

“Divine Dreams” on 5 rulliku ja 243 võiduliiniga mäng Quickspin mängutootjalt. Kogu äktšion toimub Indoneesia eksootilistes vihmametsades, kus ülistatakse Edu ja Jõukuse Jumalannat. Mängus lõikad kasu suurest hulgast erinevatest boonustest, millest väärtuslikem on igale võidule rakenduv võidukordaja. Proovi “Divine Dreams” mängu kohe pärisraha eest või tööta oma mängutaktika välja demoversioonis.

divine dreams slot screen


– BOONUSED

Quickspin on “Divine Dreams” mängu korralikult boonuseid lisanud. Teiste hulgas lõbustavad sind Bonus Reel, Mystical Multipliers võidukordajad, Yin Yang asendussümbolid, Sacred Respins, Divine tasuta spinnid ja temaatilised sümbolid.

– Bonus Reel (“Õnneratas”)

Õnneratas võib keerlema hakata nii mängu tavarežiimil kui ka boonusvoorus. Kui saavutad võidu, lisatakse Õnnerattal saadud võit sinu võidusummale. Võidud Õnnerattal on kuni 10-kordse võidukordajaga.

– Tasuta spinnid

Kasiino kulul saad tasuta spinnida iga kord, kui rullikutel jäävad pidama 3, 4 või 5 scatter sümbolit ilma, et need peaksid olema aktiivses võiduliinis. Vastavalt scatterite arvule saad kas 8, 12 või 20 tasuta spinni, Bonus Reel on tasuta spinnide voorus väärtuslikemate preemiatega ja ka wild-asendussümboleid on rohkem.

divine dreams slot review


– KOKKUVÕTE

Tegemist on suure võidupotentsiaaliga mänguga, millel aitavad sind Wild-asendussümbolid ja kuni 30-kordne võidukordaja. Boonusvoorus võid tehtud panuse summa tagasi võita lausa 7000 kordselt! Ära aga unusta, et “Divine Dreams” on volatiilne mäng, mis tähendab, et võid pikalt keerutada ilma ühegi märkimisväärse võiduta. Sellepärast pane aegsasti paika just endale sobilik panustamisstrateegia!

divine dreams slot epic win

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

SOON durian dynamite slot

Durian Dynamite

NEW the grand slot

The Grand

NEW ticket to the stars slot

Ticket to the Stars

ivan and the immortal king slot

Ivan and the Immortal King

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid