Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.51%
Loodud: 08/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 7,414,900 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Divine Dreams videot

Divine Dreams ülevaade

divine dreams slot

“Divine Dreams” on 5 rulliku ja 243 võiduliiniga mäng Quickspin mängutootjalt. Kogu äktšion toimub Indoneesia eksootilistes vihmametsades, kus ülistatakse Edu ja Jõukuse Jumalannat. Mängus lõikad kasu suurest hulgast erinevatest boonustest, millest väärtuslikem on igale võidule rakenduv võidukordaja. Proovi “Divine Dreams” mängu kohe pärisraha eest või tööta oma mängutaktika välja demoversioonis.

divine dreams slot screen


– BOONUSED

Quickspin on “Divine Dreams” mängu korralikult boonuseid lisanud. Teiste hulgas lõbustavad sind Bonus Reel, Mystical Multipliers võidukordajad, Yin Yang asendussümbolid, Sacred Respins, Divine tasuta spinnid ja temaatilised sümbolid.

– Bonus Reel (“Õnneratas”)

Õnneratas võib keerlema hakata nii mängu tavarežiimil kui ka boonusvoorus. Kui saavutad võidu, lisatakse Õnnerattal saadud võit sinu võidusummale. Võidud Õnnerattal on kuni 10-kordse võidukordajaga.

– Tasuta spinnid

Kasiino kulul saad tasuta spinnida iga kord, kui rullikutel jäävad pidama 3, 4 või 5 scatter sümbolit ilma, et need peaksid olema aktiivses võiduliinis. Vastavalt scatterite arvule saad kas 8, 12 või 20 tasuta spinni, Bonus Reel on tasuta spinnide voorus väärtuslikemate preemiatega ja ka wild-asendussümboleid on rohkem.

divine dreams slot review


– KOKKUVÕTE

Tegemist on suure võidupotentsiaaliga mänguga, millel aitavad sind Wild-asendussümbolid ja kuni 30-kordne võidukordaja. Boonusvoorus võid tehtud panuse summa tagasi võita lausa 7000 kordselt! Ära aga unusta, et “Divine Dreams” on volatiilne mäng, mis tähendab, et võid pikalt keerutada ilma ühegi märkimisväärse võiduta. Sellepärast pane aegsasti paika just endale sobilik panustamisstrateegia!

divine dreams slot epic win

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
SOON hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
NEW ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Quickspin 96.05% 19. Jun 2020
arcane gems slot

Arcane Gems

Näita rohkem