Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 94.55%
Loodud: 26/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Diamond Rush ülevaade

Kaeva varandus välja Red Tiger Gaming mängulooja slotil “Diamond Rush”. Mängul on 5 rullikut, 20 võiduliini ja väärtuslikud draakoni ja kaevuri sümbolid, mis võivad mistahes mänguhetkel anda sulle boonuseid ja lisawilde. Mängul saad panuseid teha alates 20 sendist kuni 400€ spinni kohta. Tasuta spinnide voor mängitakse laienevate rullikutega.


– SÜMBOLID

“Diamond Rush” tegevus toimub teemantikaevanduses ja sümboliteks on mängukaardid 10-st ässani pluss temaatilised sinine, roosa ja roheline teemant. Kõige hinnalisem on kaevuri kirka sümbol. Kui saad neid võiduliinis 5 või enam, teenida tehtud panuse tagasi 30 kordselt. Wild-asendussümboliks on naeratavad kaevurid ja nendega võid tehtud panuse summa tagasi teenida kuni 50-kordselt.

diamond rush slot screen


– BOONUSED

Mängu teevad huvitavamaks mitu erinevat boonust. “Little Dragon” boonus võib käivituda mistahes spinni ajal juhuslikult ja tuua sulle sisse tehtud panuse summast 50 korda suurema võidu.

“Õnneliku Päkapiku Pommid” boonuses loobib õnnelik päkapikk mänguväljale granaate, sümbolid plahvatavad ja muutuvad wildideks. Järgmine spinn toimub juba uute wildidega.

diamond rush slot review

Tasuta spinnide voor algab, kui tasuta spinnide scatter sümbol jääb pidama samaaegselt 1., 3. ja 5. rullikul. 10 tasuta spinni mängitakse laienenud mänguväljal tavapärasest suuremate rullikutega. Rullikud võivad olla lausa kaks korda suuremad ja võite saad 50 võiduliinil.


– KOKKUVÕTE

“Diamond Rush” on lihtne, kuid nauditav mäng. Mängu on lihtne jälgida ja boonused lisavad põnevust. Laienevate rullikutega tasuta spinnide voor on tavapärasest tasuta spinnide voorust mõnevõrra erinev.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
NEW lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Red Tiger Gaming 93.78% 15. May 2020
reel keeper slot

Reel Keeper

Red Tiger Gaming 92.70% 10. Apr 2020
atlantis slot

Atlantis

Näita rohkem