Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 94.55%
Loodud: 26/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Diamond Rush ülevaade

Kaeva varandus välja Red Tiger Gaming mängulooja slotil “Diamond Rush”. Mängul on 5 rullikut, 20 võiduliini ja väärtuslikud draakoni ja kaevuri sümbolid, mis võivad mistahes mänguhetkel anda sulle boonuseid ja lisawilde. Mängul saad panuseid teha alates 20 sendist kuni 400€ spinni kohta. Tasuta spinnide voor mängitakse laienevate rullikutega.


– SÜMBOLID

“Diamond Rush” tegevus toimub teemantikaevanduses ja sümboliteks on mängukaardid 10-st ässani pluss temaatilised sinine, roosa ja roheline teemant. Kõige hinnalisem on kaevuri kirka sümbol. Kui saad neid võiduliinis 5 või enam, teenida tehtud panuse tagasi 30 kordselt. Wild-asendussümboliks on naeratavad kaevurid ja nendega võid tehtud panuse summa tagasi teenida kuni 50-kordselt.

diamond rush slot screen


– BOONUSED

Mängu teevad huvitavamaks mitu erinevat boonust. “Little Dragon” boonus võib käivituda mistahes spinni ajal juhuslikult ja tuua sulle sisse tehtud panuse summast 50 korda suurema võidu.

“Õnneliku Päkapiku Pommid” boonuses loobib õnnelik päkapikk mänguväljale granaate, sümbolid plahvatavad ja muutuvad wildideks. Järgmine spinn toimub juba uute wildidega.

diamond rush slot review

Tasuta spinnide voor algab, kui tasuta spinnide scatter sümbol jääb pidama samaaegselt 1., 3. ja 5. rullikul. 10 tasuta spinni mängitakse laienenud mänguväljal tavapärasest suuremate rullikutega. Rullikud võivad olla lausa kaks korda suuremad ja võite saad 50 võiduliinil.


– KOKKUVÕTE

“Diamond Rush” on lihtne, kuid nauditav mäng. Mängu on lihtne jälgida ja boonused lisavad põnevust. Laienevate rullikutega tasuta spinnide voor on tavapärasest tasuta spinnide voorust mõnevõrra erinev.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee