Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.53%
Loodud: 06/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 102 mündid

Vaata Diamond Force videot

Diamond Force ülevaade

diamond force slot microgaming

Diamond Force mängul on eesmärgiks ei midagi vähemat kui päästa planeet Maa, kuid rullikutel peidab ennast ka eriti muljetavaldav jackpot. Diamond Force on superkangelastest kergemuusika kollektiiv, kes mängibki põhirolli sellel viie rulliku ja 1024 võiduliiniga slotil. Mänguautomaadi loojaks on Crazy Tooth Studio nimeline pisike mängustuudio, kes teinud selle koostöös Microgaming mänguloojaga.

Mängu ülesehitus ei ole ehk kõige tavalisem. Fookuses on muu hulgas näiteks ka erilised Team-Up rullikud, mis panevad käima tasuta spinnide vooru muutunud mänguväljal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Diamond Force mängul hakkab seikluslugu lahti rulluma 5×4 positsioonidega mänguväljal 1024 võiduliiniga. Rahakõlinat kuuled siis, kui suudad järjestikkustel rullikul korraga saada vähemalt kolm sama ikooni isegi, kui võiduliin ei hakka esimesest rullikust. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 10 euroni keerutuse kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 13 175 kordselt.

diamond force slot screen

Mäng näeb välja pisut futuristlik, kuid samal ajal on graafika pisut vanamoeline. Taustal kõrguvad hiiglaslikud pilvelõhkujad ning positsioonidele on paigutatud lisaks standardsetele kaardimängust tuttavatele A, K, Q ja J sümbolitele ka neli Diamond Force tiimi liiget.


– BOONUSED

Lisaks struktuuri muutvale mänguväljale lõikad Diamond Force mängul kasu ka erinevatest boonusfunktsioonidest, mille hulgast torkab enim silma ehk Special spins nimeline lisa.

Ka Team-Up boonus ei ole kehv ning selle käivitajaks ongi eelnimetatud neli Diamond Force tiimiliiget. Proovi saada neid korraga kolm ja mäng jätkub juba uue struktuuriga mänguväljal, kus sinu abimeesteks väärtuslikud võidukordajad.


– KOKKUVÕTE

Tuntud Marvel filmilooja toodangul põhinevad slotikad on kasiinosõpru rõõmustanud juba aastaid. Sellegipoolest tuleb tunnistada, et Diamond Force ei pruugi olla neist parim. Kui otsustad siiski mängule võimaluse anda, proovi tabada väärtuslik Team-Up funktsioon, millel võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 13 175 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW fortress charge slot

Reel Quest Fortress Charge

NEW age of conquest slot

Age of Conquest

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee