Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.53%
Loodud: 06/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 102 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Diamond Force videot

Diamond Force ülevaade

diamond force slot microgaming

Diamond Force mängul on eesmärgiks ei midagi vähemat kui päästa planeet Maa, kuid rullikutel peidab ennast ka eriti muljetavaldav jackpot. Diamond Force on superkangelastest kergemuusika kollektiiv, kes mängibki põhirolli sellel viie rulliku ja 1024 võiduliiniga slotil. Mänguautomaadi loojaks on Crazy Tooth Studio nimeline pisike mängustuudio, kes teinud selle koostöös Microgaming mänguloojaga.

Mängu ülesehitus ei ole ehk kõige tavalisem. Fookuses on muu hulgas näiteks ka erilised Team-Up rullikud, mis panevad käima tasuta spinnide vooru muutunud mänguväljal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Diamond Force mängul hakkab seikluslugu lahti rulluma 5×4 positsioonidega mänguväljal 1024 võiduliiniga. Rahakõlinat kuuled siis, kui suudad järjestikkustel rullikul korraga saada vähemalt kolm sama ikooni isegi, kui võiduliin ei hakka esimesest rullikust. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 10 euroni keerutuse kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 13 175 kordselt.

diamond force slot screen

Mäng näeb välja pisut futuristlik, kuid samal ajal on graafika pisut vanamoeline. Taustal kõrguvad hiiglaslikud pilvelõhkujad ning positsioonidele on paigutatud lisaks standardsetele kaardimängust tuttavatele A, K, Q ja J sümbolitele ka neli Diamond Force tiimi liiget.


– BOONUSED

Lisaks struktuuri muutvale mänguväljale lõikad Diamond Force mängul kasu ka erinevatest boonusfunktsioonidest, mille hulgast torkab enim silma ehk Special spins nimeline lisa.

Ka Team-Up boonus ei ole kehv ning selle käivitajaks ongi eelnimetatud neli Diamond Force tiimiliiget. Proovi saada neid korraga kolm ja mäng jätkub juba uue struktuuriga mänguväljal, kus sinu abimeesteks väärtuslikud võidukordajad.


– KOKKUVÕTE

Tuntud Marvel filmilooja toodangul põhinevad slotikad on kasiinosõpru rõõmustanud juba aastaid. Sellegipoolest tuleb tunnistada, et Diamond Force ei pruugi olla neist parim. Kui otsustad siiski mängule võimaluse anda, proovi tabada väärtuslik Team-Up funktsioon, millel võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 13 175 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem