Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.23%
Loodud: 12/05/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kuni 8,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Diamond Duke videot

Diamond Duke ülevaade

diamond duke slot quickspin

Diamond Duke on kaasaegse kujundusega tehtud mäng, mille keskmes taas vahvad puuvilja sümbolid. Boonuste poolest on slott helde ning ka võidupotentsiaal on keskmisest tublisti suurem.

Mäng pakub klassikalist kolme rullikuga mänguvälja, millel võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 8000 kordselt. Mängija jaoks ehk kõige atraktiivsem ja dünaamilisem on Pick & Click boonus, mis toob fookusesse õnnerattad ja kasulikud võidukordajad. Võiduliine on sellel korral viis.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Diamond Duke on plaadimängija kujuline slotimäng, mis pakub klassikalist puuviljadega teemat. Lisaks kirssidele ja teistele magusatele viljadele näed ka teemante, õnnelikke seitsmeid ja mängu logo. Kuigi disain on tehtud igati moodsaks, siis sümbolite valik on äärmiselt ebaoriginaalne.

diamond duke slot screen


– BOONUSED

Diamond Duke mängul keerutades on parim võimalik kombo kõigi väljade samade sümbolitega täitmine. Nii oled korraga ära katnud viis erinevat võiduliini ja selle puhul saad proovida korra ka keerutust võidukordajaga õnnerattal.

Boonusrattale võid pääseda siis, kui mänguväljal ilmub korraga vähemalt kaks Õnneratta scatter ikooni. Võidad täpselt nii palju, millisel sektoril Õnneratta näidik pidama jääb, kuid võid saada ka kuni kümnekordse võidukordaja või pääseda boonusmängu.

Eelmainitud Pick & Click boonus ei ole ka palju kehvem, sest sellel saad auhindu liikudes edasi mööda kolme tasandit. Esimesel tasemel võid saada tehtud panuse väärtuse tagasi kümne-, teisel kuni viieteist- ja kolmandal koguni kahekümne kordselt. Esimesel kahel tasandil võid proovida ka oma võidetud rahasummat suurendada või siis leppida hetke võidusummaga.


– KOKKUVÕTE

Diamond Duke on Quickspin nimelise mängulooja slotikas, mis pakub trendikat disaini ja mitut boonusvooru. Kohtud taas mahlakate puuviljade ja teiste klassikaliste kasiinomängude sümbolitega, mis paljude slotisõprade suured lemmikud.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem