Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 25/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3*3
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid

Vaata Dia De Los Muertos videot

Dia De Los Muertos ülevaade

dia de los muertos slot

Tegemist on Endorphina slotimängude looja 3 rulliku ja 5 võiduliiniga mänguga, millel saad osa aasta kõige pühamast päevast ja küündida oma eellaste vaimude lähedale hispaaniakeelse kogukonna seltsis. “Dia de Los Muertos” mänguautomaat on inspiratsiooni saanud just neist teemadest ja toob sinuni Mehhikos aset leidva kolmepäevase pidustuste parimad palad. Visuaalselt nauditav mäng, mille taustamuusika läheb ideaalselt kokku sündmuste kulgemisega.

Mänguväli on tõeliselt ebaharilik 3-rullikuga ning igal rullikul 2 sümbolit. Kõige väärtuslikem ja suuremaid võite maksab “Catrina”, mis võib muutuda ka Wild asendussümboliks. Scatteriks on päikeseloojangu sümbol. Lisaks “Auto” funktsioonile, millel saad määrata arvu spinne, mis sinu eest tehakse on ka “Turbo” režiim, mis paneb paika kui kiiresti tahad, et rullikud käiksid. Jääbki üle ainult valida, kui palju liine tahad spinni jooksul aktiivseks muuta ja valida omale sobiv panuse suurus.

dia de los muertos slot screen

Näita oma austust esivanemate vastu ja kombineeri võiduliine temaatilisi sümboleid ritta seades- värvitud pealuud ja muud surmasümbolid ootavad sind, et välja sülitada tõeliselt suured võidud. 3 või enam Mehhiko maastikku sümboliseerivat scatterit mistahes asukohaga mänguväljal käivitavad 20 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus muundub imekaunis Catrina Wild asendussümboliks ning võid tasuta spinne järjest juurde võita.

Nagu mitu teist Endorphina slotti, pakub ka “Dia de Los Muertos” Gamble funktsiooni. Ühte kaarti näed ja 4 kaarti on asetatud näoga allapoole. Vali üks neljast peidetud kaardist ja kui see on suurem kui diileri oma, siis võidad. Kui kaardi väärtus on madalam, naased tavamängu. Kui kaardid on samad, saad valida uue kaardi. Peale igat valitud kaarti saad võimaluse oma võidud sisse kasseerida.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee