Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.06%
Loodud: 04/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Devil’s Number ülevaade

devils number slot red tiger

“Devil’s Number” on 5×4 mänguvälja ja 30 võiduliiniga slotimäng Red Tiger Gaming mänguloojalt. Mängu kõrgpunktiks on pääsemine tasuta spinnide vooru, kus madalama väärtusega sümbolid vahetatakse automaatselt väärtuslikemate vastu ning võidupotentsiaal kasvab märgatavalt. Panuseid saad teha arvutil või mistahes nutiseadmel alates 20 sendist 40€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu disain on koomiksi stiilis ja tegevus leiab aset veidi kõhedust tekitavas vanas raamatukogus. Kui hakkad kergesti kartma, siis võta nüüd julgus kokku, sest temaatiliste sümbolite hulka kuuluvad ka pealuud, loitsuraamatud, papüüruserullid jms.

devils number slot screen

Madalama väärtusega ikoonideks on kaardimängu ikoonid ässast kümneni. Kõige väärtuslikum tavasümbol on armujoogi pudel pealuu korgiga- selle eest saad võiduliinis tehtud väärtuse tagasi 3, 6 ja 12 kordselt, kui rullikutel jääb neid pidama vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Vaatame üle tähtsamad boonusfunktsioonid:

Upgrade boonus – see boonus võib käivituda iga kord, kui rullikutel moodustavad võiduliini temaatilised sümbolid- papüürus, loitsuraamat, suur pada või armujook. Tavapärase võidusumma asemel saad nüüd kaks korda rohkem raha.

Remove boonus – see boonus võib käivituda võiduliiniga, milles on osaline vähemalt üks madalama väärtusega sümbolitest. Võiduliini moodustanud sümbolid eemaldatakse ja uued sümbolid langevad kosena tühjadeks jäänud väljadele. Nii võid moodustada uue võiduliini.

Tasuta spinnide voor – boonusvoor käivitub, kui kolmel keskmisel rullikul jääb pidama vähemalt kolm “9” sümbolit. Seejärel pööravad üheksad ennast tagurpidi ja muutuvad hoopis kombinatsiooniks 666! Saad 12 tasuta spinni. Nii Upgrade kui ka Remove boonustel on siin oluline roll, kuid kui võidu saad madalama väärtusega sümbolitega, eemaldatakse need täielikult.


– KOKKUVÕTE

Kui sulle meeldib koomiksite kujundus ja raske rokkmuusika, siis “Devil’s Number” võib olla sinu jaoks just sobiv. Boonustest meeldib meile enim tasuta spinnide voor, kus madalama väärtusega sümbolid asendatakse väärtuslikematega ja saad võitudele kahekordse võidukordaja. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 2500 kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem