Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 26/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €90
  • Võimalik võit: kuni 225,000 mündid

Vaata Demon videot

Demon ülevaade

demon slot

Play ‘N GO “Demon” nimeline mäng on pühendatud samanimelisele Suurbritannia rokkbändile. Mänguväli pakub tavapärast 5×3 positsioone ja graafika on tehtud bändi imagost lähtuvalt gooti-stiilis. Võite püüad kolmekümment võiduliini kasutades ning boonustest teevad ilma Hell Spins, tavapärane tasuta keerutuste voor, wildid, scatterid ja moonduvad sümbolid. Tee sellel volatiilsel mängul panuseid alates 30 sendist 90 euroni ja võid võita kuni 225 000€!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Demon” slotti avades ei pruugi kohe aru saadagi, et tegu on populaarse bändi eeskujul tehtud mänguga. Ehk võib olla põhjuseks see, et “Demon” bänd ei ole rahvusvaheliselt kuigi tuntud? Sellegipoolest saad nautida rokkmuusika teemalist kujundus erilise gooti atmosfääriga. Sümboliteks rullikutel on bändi liikmed, deemonimaskid, skulptuurid, ristid ja hulk pildiga kaarte.

demon slot screen

Wild sümbol, mis võib pidama jääda ainult kolmandal rullikul, on mängu keskne atribuut asendades kõiki teisi puuduolevaid ikoone võiduliinides.


– BOONUSED

Wild Mask on funktsioon, mis käivitub Wild Mask sümboli ilmumisel keskmisel rullikul. Funktsioon muudab kõik bändiliikmete ikoonid wildideks.

Mängul on ka tasuta spinnide voor, mida saad proovida, kui esimesel ja viiendal rullikul ilmub amuletti sümbol ja kolmandal rullikul Wild mask. Olenevalt wildi asukohast saad boonusvooru mängida kuue või üheteist tasuta keerutusega. Veel olulisem on, et saad iga spinni ajal kuni kaheksakordse võidukordaja.

Kui Wild Amulet ilmub tasuta spinnide voorus jälle esimesel ja viiendal rullikul samaaegselt, käivitub Hell Spins. Saad kuni kaheksa tasuta mänguvooru sama võidukordajaga, mis eelneva tasuta spinnide vooru jooksul.


– KOKKUVÕTE

“Demon” on huvitav mäng, mis pakub suurt võidupotentsiaali ja omapärast kujundust. Kui sulle meeldib rokkmuusika ja oled valmis suuremalt riskima, siis proovi kindlasti.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON dawn of egypt slot

Dawn of Egypt

NEW leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee