Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 17/01/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Deco Diamonds ülevaade

deco diamonds slot microgaming

Luksuslik “Deco Diamonds” on üks paljudest puuviljaslottidest, millel on kõik kaasaegse mängu omadused. Mäng üllatab stiilse kujundusega, millel märkad kohe mõjutusi art deco stiilist. Rohked juveelid ja puuviljad rullikutel on huvitav kombinatsioon, mida täiendavad leidlikud boonusfunktsioonid.

deco diamonds slot screen

“Deco Diamonds” mängul on 5×3 mänguväli ja üheksa võiduliini. Taustal tümpsub meeleolukas muusika ja üleüldiselt on kogu atmosfäär lõbusalt retro. Kolm väärtuslikemat sümbolit on kellad, juveelidega kaunistatud seitsmed ja sinised teemantid. Arbuusid, sidrunid, ploomid ja kirsid maksavad väiksemaid võite.

Wild-asendussümboliks on Deco Diamonds ikoon ja see asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides.


– BOONUSED

Deco Diamonds – see boonus koosneb kahest etapist ning esimese saad käivitada kahe, kolme või nelja wildiga mänguvälja mistahes positsioonidel. Nüüd saad teha ühe respinni nii, et boonusvooru käivitanud wildid jäävad omale kohale. Iga uus Wild boonusvoorus kingib sulle ühe lisaspinni kuni enam uusi wilde ei ilmu.

Kolme, nelja ja viie Deco Diamonds sümboli eest saad peale respinnide lõppemist ka ühe keerutuse Õnnerattal. Olenevalt boonusvooru käivitanud teemantite arvust, sõltub, kui suuri summasid saad õnnerattal võita.


– KOKKUVÕTE

“Deco Diamonds” on kahtlemata leidlikult üles ehitatud mäng, millel on kvaliteetne graafika ja moodne kujundus. Boonusmäng on samuti lõbus ning pakub märksa suuremaid preemiaid kui mängu tavarežiim.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem