Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.12%
Loodud: 09/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Deco Diamonds Deluxe videot

Deco Diamonds Deluxe ülevaade

deco diamonds deluxe slot microgaming

Deco Diamonds Deluxe on viie rulliku ja üheksa võiduliiniga Art Deco stiilis kujundatud mäng Just For The Win ja Microgaming mänguloojatelt. Tegemist on Deco Diamonds seeria järjega originaalile ning nagu nimest võid ka aimata, on sellel korral auhinnad veelgi magusamad, sobilikud eriti aplatele slotifännidele.

Kui hindad väljapeetud stiili ja tahad panuse tagasi võita tuhandekordselt, siis ehk on see slott just sinu jaoks. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 50 euroni spinni kohta ning kasu lõigata nii respinnidest, boonusratta preemiatest kui ka mitmest teisest tulusast lisafunktsioonist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Deco Diamonds Deluxe” mängul hakkab esimese asjana kõrva tempokas taustamuss. Mängu kujunduses torkab silma 1920. aastatel populaarne Art Deco disain ja kujundusstiil. Sümbolite hulgas on kirsse, ploome, sidruneid ja arbuuse- kõigil sätendavad teemantid sees.

deco diamonds deluxe slot screen

Temaatilistest ikoonidest hakkavad silma kuldsed kellad, “õnnelikud” seitsmed ja teemantid. Kõige väärtuslikum on aga mängu logo, mis asendab võiduliinides mistahes teisi puuduolevaid ikoone. Võid wildidega moodustada ka iseseisva võiduliini, kui neid on piisav arv. Näiteks 2, 3, 4 ja 5 wildi maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1, 10, 50 ja 1000-kordselt!


– BOONUSED

2, 3 ja 4 wildiga saad ühe respinni nii, et boonusvooru käivitanud sümbolid jäävad oma kohtadele. Kui wilde on 3, 4 või 5, läheb käima Boonusratas, millel mängus tehtud panuse väärtusest kuni tuhat korda suurem võit!

deco diamonds deluxe slot bonus

Kliki vasakul all oleva teemanti peale ja saad ligipääsu Just For The Boost funktsioonile. Nüüd on panused poole kõrgemad, kuid võid ka võita suuremalt.


– KOKKUVÕTE

“Deco Diamonds Deluxe” on volatiilne mäng, mis teeb originaalile igal juhul silmad ette. Art Deco klassikaline stiil on iga nõudlikuma slotisõbra jaoks kui palsam hingele, samal ajal kui enamik boonusvoore on keskendunud mängu logo pildiga wild asendussümbolile.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem