Kus saad mängida Evolution Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Deal or No Deal ülevaade

deal or no deal live kasiino evolution gaming

Populaarsel telemängul põhinev “Deal or No Deal” on jõudnud ka online-kasiinodesse ja pakub live-diileriga põnevat kogemust laudadel.

Uue sajandi üks populaarsemaid telešousid on nüüd jõudnud ka live-kasiinodesse. “Deal or No Deal” on nimi, mis tutvustamist ei vaja. Ameerikast alguse saanud telemängu korraldati Eestis “Võta või jäta” nime all ning saatejuhiks karismaatiline Alari Kivisaar. Nüüd on mängu virtuaalne versioon saadaval kõigis Evolution Gaming live-kasiino mänge pakkuvates veebikasiinodes.

deal or no deal live kasiino screen

Nagu juba öeldud, on “Deal or No Deal” mängu loojaks kuulus kasiinomängude tootja Evolution Gaming. Evolution paistab eredalt silma oma uue ärimudel poolest, mis tähendab, et pidevalt nihutatakse traditsiooniline live-kasiino mängude kontseptsiooni ja luuakse järjest uusi innovatiivseid lahendusi. “Deal or No Deal” on live-diileriga mäng, millel on kõik samad omadused, mis tuttaval telemängulgi. Põnevus, võimalus lukku panna tulus tehing ning lõbus ja karismaatiline diiler.


Kuidas mängida Evolution Gamingu “Deal or No Deal” mängu?

“Deal or No Deal” põhineb Endemol Shine loodud samanimelisel telemängul. Osalejad peavad otsustama, kas soovivad teha diileriga tehingu ja võtta vastu pakutav rahasumma või riskida võimalusega võita rohkem või kaotada kogu raha.

Mängul edukas olemiseks ei ole ühtegi head strateegiat, mis kindla peale töötaks ja just see teebki mängu põnevaks. See, kas võtta pankuri pakutav raha vastu või valida uus kohver oleneb puhtalt sellest, kui palju mängija soovib riskida ja edasi mängida. Rahapreemaid varieeruvad sentidest kuni hiiglaslike elumuutvate rahapakkideni. Pankuri ülesanne on sealjuures maksta mängija kohvri eest vähem raha kui on selle tegelik väärtus.


Miks mängida “Deal or No Deal” mängu?

Populaarse telešou veebiversioonil saad lõbutseda 24/7 igal ajal. Evolution Gamingu poolt hästi läbimõeldud kujundus, heli-ja visuaalid teevad kogemuse tõeliselt nauditavaks. Võimalus heli seadeid ise muuta ja loomulikult võita raha on samuti suurteks plussideks.


– KOKKUVÕTE

Evolution Gaming on alustamas live-kasiino mängude uut ajastut. Mängulooja püüab pakkuda järjest ägedamaid lahendusi, mis kindlasti tekitavad huvi nii uute kui vanade mängusõprade hulgas. “Deal or No Deal“ on hea näide, mis suunas Evolution liigub ja lähitulevikus võib neilt oodata veel palju teisigi hoopis omamoodi populaarseid lisandusi live-kasiinosse.

Meeldiks mängida Evolution Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem