NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.80%
Loodud: 10/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €18
  • Võimalik võit: kuni 54,000 mündid

Vaata Dead or Alive videot

Mängi Dead or Alive demo versiooni tasuta

Dead or Alive ülevaade

dead or alive slot

“Dead or Alive” on metsiku lääne teemalistest mängudes üks tuntumaid. Tegemist on kuulsa NetEnt mängulooja 5 rulliku ja 9 võiduliiniga mänguga, mis viib sind tagasi 20. sajandisse.

“Dead or Alive” on väga lihtne ja kergesti jälgitav mäng, kuid mis teevad selle eriliseks on vapustavad visuaal-ja heliefektid. Mängu taustaks on Metsiku Lääne teemaline maastik, kus ilma teevad tormituuled ja paugub äike. Proovi mängu pärisraha peale või tee alguses rullikutega tutvust demoversioonis.

dead or alive slot screen


– BOONUSED

“Dead or Alive” mäng ei ole üks neist slottidest, millel kohtaksid suurt hulka erinevaid boonuseid, kuid siiski leiab sellel paar päris ägedat boonusfunktsiooni.

Wild-asendussümboliks on mängus “Wanted” postri sümbol. See asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid peale scatteri. Wildidega on võimalik moodustada ka iseseisvaid võiduliine, kui saad neid aktiivses võiduliinis 3 või rohkem.


– TASUTA SPINNID

Scatter sümboliks on revolver ja kui neid jääb rullikutel pidama samaaegselt vähemalt 3, käivitub tasuta spinnide funktsioon 12 spinniga. Kõik tasuta spinnidega saadud võidud korrutatakse kahega.


– KLEEPUVAD WILDID

dead or alive slot review

Sticky Wilds või kleepuvad Wildid esinevad tasuta spinnide voorus. Peale rullikutel pidama jäämist, jäävad need oma kohale seniks kuni tasuta spinnid otsa saavad. Sticky Wildid täidavad sama funktsiooni, mida tavawildid ehk asendavad puuduolevaid sümboleid võiduliinides. Kui saad tasuta spinnide voorus veel Sticky Wilde, teenid 5 tasuta spinni lisaks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid