NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.80%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
  • Avaldati: 24.04.2019

Vaata Dead or Alive 2 videot või mängi demo versiooni

Dead or Alive 2 ülevaade

dead or alive 2 slot preview

Metsiku Lääne teemas on midagi, mis teeb sees soojaks. Kes teab mis see võib olla? Arvame, et igaühes meist on peidus vihane ja natuke ulakas lindprii, kes ootab, et saaks oma tõelist palet näidata. Või äkki hoopis seadusekuulekas šeriff, kes tahab pättidele koha kätte näidata? Need mõlemad vastandid kohtuvad just “Dead or Alive 2” mängul.

Lase endas loom välja NetEnt mängulooja 5×3 mänguväljaga “Dead or Alive 2” slotil, mis on järg ülimenukale “Dead or Alive” mängule. Nagu juba öeldud, on tegemist äktšionist pakatava slotiga, kus kriminaalsed tegelased kimbutavad häid kodanikke. “Dead or Alive 2” on kõrge volatiilsusega ning praeguse hetkega saadaval ainult arvutis mängimiseks. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita koguni 100 000 kordselt!


– BOONUSED

Mis puutub boonustesse, siis üks neist – terve liini wildidega katmise boonus- on kasiinomängijate seas tõusnud tõeliseks hitiks. Teised boonused mängul on Scatteritega võidud, Wild asendussümbolid, paigalejäävad Wildid ja 3 erinevat tasuta spinnide vooru: Old Saloon, High Noon Saloon ja Train Heist.

Old Saloon boonusvoorus korrutatakse kõik võidud kahega, üks või mitu paigalejäävat Wildi mistahes rullikutel aktiveerib 5 tasuta spinni. Kui kaks Wild sümbolit jäävad pidama samal rullikul, muutuvad need Kordaja Wildideks.

High Noon boonusvoorus moonduvad Wildid Kordaja Wildideks. Train Heist boonusvoorus kasvab võidukordaja iga kord, kui rullikutel jääb pidama Wild ikoon, pluss saad ühe tasuta spinni lisaks. Kui võidukordaja kasvab kuueteistkümneni, saad veel 5 lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

Dead or Alive II™ mängul on säilinud selle eelkäija Dead or Alive põnevus, funktsioone ja boonuseid on pisut täiendatud ja stiili pisut muudetud. Kõigi kõrge volatiilsusega mängu fännide jaoks on tegemist ideaalse slotiga, kus suurelt võita võib iga spinniga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON wild worlds slot

Wild Worlds

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

SOON conan slot

Conan

SOON temple of nudges slot

Temple of Nudges

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid