NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.80%
Loodud: 24/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €18
  • Võimalik võit: kuni 2,000,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Dead or Alive 2 videot

Mängi Dead or Alive 2 demo versiooni tasuta

Dead or Alive 2 ülevaade

dead or alive 2 slot preview

Metsiku Lääne teemas on midagi, mis teeb sees soojaks. Kes teab mis see võib olla? Arvame, et igaühes meist on peidus vihane ja natuke ulakas lindprii, kes ootab, et saaks oma tõelist palet näidata. Või äkki hoopis seadusekuulekas šeriff, kes tahab pättidele koha kätte näidata? Need mõlemad vastandid kohtuvad just “Dead or Alive 2” mängul.

Lase endas loom välja NetEnt mängulooja 5×3 mänguväljaga “Dead or Alive 2” slotil, mis on järg ülimenukale “Dead or Alive” mängule. Nagu juba öeldud, on tegemist äktšionist pakatava slotiga, kus kriminaalsed tegelased kimbutavad häid kodanikke. “Dead or Alive 2” on kõrge volatiilsusega ning praeguse hetkega saadaval ainult arvutis mängimiseks. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita koguni 100 000 kordselt!


– BOONUSED

Mis puutub boonustesse, siis üks neist – terve liini wildidega katmise boonus- on kasiinomängijate seas tõusnud tõeliseks hitiks. Teised boonused mängul on Scatteritega võidud, Wild asendussümbolid, paigalejäävad Wildid ja 3 erinevat tasuta spinnide vooru: Old Saloon, High Noon Saloon ja Train Heist.

Old Saloon boonusvoorus korrutatakse kõik võidud kahega, üks või mitu paigalejäävat Wildi mistahes rullikutel aktiveerib 5 tasuta spinni. Kui kaks Wild sümbolit jäävad pidama samal rullikul, muutuvad need Kordaja Wildideks.

High Noon boonusvoorus moonduvad Wildid Kordaja Wildideks. Train Heist boonusvoorus kasvab võidukordaja iga kord, kui rullikutel jääb pidama Wild ikoon, pluss saad ühe tasuta spinni lisaks. Kui võidukordaja kasvab kuueteistkümneni, saad veel 5 lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

Dead or Alive II™ mängul on säilinud selle eelkäija Dead or Alive põnevus, funktsioone ja boonuseid on pisut täiendatud ja stiili pisut muudetud. Kõigi kõrge volatiilsusega mängu fännide jaoks on tegemist ideaalse slotiga, kus suurelt võita võib iga spinniga.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
NEW vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem