NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.90%
Loodud: 24/08/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-3-4-4-5
  • Panuse suurus: €0.01 – €1
  • Võimalik võit: kuni 152,000 mündid

Vaata Dazzle Me videot

Mängi Dazzle Me demo versiooni tasuta

Dazzle Me ülevaade

dazzle me slot

“Dazzle Me” mängus on sinu sõpradeks teemantid ning ülesandeks koguda neid niipalju kui võimalik, et skoorida 152 000 mündi väärtusega võrdne jackpot. Abi saad tasuta spinnidest ja Dazzling Wild Reels ning LinkedReels unikaalsetest boonusfunktsioonidest. Mängul on 5×3 mängulaud 76 erineva võiduliiniga. “Dazzle Me” slotiülevaade annab sulle head nipid, kuidas mängust maksimum välja pigistada ja suur võit koju tuua.

Vahel naudime kõik väikest nostalgialaksu ning selle sloti sümbolid seda just pakuvad. Seitsmed ja kellad koos erivärviliste teemantitega on mängu väärtuslikemad sümbolid ning neid pead saama võiduliinis vähemalt 5. Panuseid saad teha 0.20€-st 200€-ni ja kui soovid mängu veel põnevust lisada, saad lihtsalt kasutada “Bet Max” nuppu, mis seab su panuse väärtuse suurima võimaliku peale.

dazzle me slot screen

Mängu tavarežiimis võivad mistahes ajahetkel kuni 5 rullikut süttida Põlevateks Rullikuteks nendest rullikutest, millel eelnevalt esines asendussümbol Wild. 3, 4 või 5 tasuta spinni sümbolit garanteerivad sulle vastavalt 8, 12 või 16 boonusvooru. Selles voorus tuleb mängu ainulaadne LinkedReels funktsioon, mis tähendab, et enne spinni tegemist saad mänguväljale kaks identsete sümbolitega täidetud rullikut. Nii pead võiduliinide moodustamiseks saama samad sümbolid ainult 3. järjestikkusel rullikul.

Kui otsid pidevat äktšionit, klassikalist mängu ülesehitust ja sulle meeldib vahel ka tasuta spinnida, siis “Dazzle Me” on just sinu jaoks. Sa ei pea olema proff, et mängu nautida, lihtsalt määra omale sobiv panuse suurus ja õnn võib just sulle naeratada.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid