Nolimit City Logo
Pakkuja: Nolimit City
RTP: 94.02%
Loodud: 14/09/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 2-3-4-4-3-2
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 55,200 mündid
Kus saad mängida Nolimit City slotikaid

Vaata Das xBoot videot

Das xBoot ülevaade

das xboot slot screen

Das xBoot on NoLimit City nimelise mängustuudio II maailmasõja teemaline slotikas, mille keskmes kullaotsingud. Kuue rulliku ja 75,712 võiduliiniga mängul teevad ilma xWays, xNudge asendussümbolid ja xBomb Wildid. Peamine tähelepanu on aga kahel erineval boonusvoorul tasuta spinnidega.


Panustamine ja ülesehitus

Das xBoot mänguväli on üles ehitatud 2-3-4-4-3-2 formatsiooniga. Võite saab vasakult paremale samade sümbolite eest. Nagu mitmete teiste Nolimit City mängude puhulgi, siis ka siin saab panuse väärtuseks valida 20 sendist 100 euroni.

das xboot slot bonus

Keskmiselt saad võidu 22,07% juhtudest. Volatiilsus on suur, mis tähendab, et risk raha kaotada on samuti tõenäoline. Kui veab, võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 55,200 kordselt.


Teema ja sümbolid

Das xBoot on sõjateemaline mäng, millel satud tormisele merele allveelaevas. Osaliselt põhineb see Saksa sõjafilmil 1981. aastast.

Kujunduses võib tähele panna retro-koomiksi sugemeid. Ka kujundus sümbolitel jätab mulje nagu oleks need käsitsi tehtud. Mis puutub taustamuusikasse siis see on pigem intensiivne ja natuke hirmutavgi.

Sümboliteks on lisaks vähemväärtuslikele A, K, Q, J ja 10 viis meeskonnaliiget, kelle hulka kuuluvad kokk, signaaliandja, mehaanik, leitnant ja kapten. Neist viimane on kõige väärtuslikum.

Kuldmedali pildike on xNudge asendussümbol, hõbedane xWays sümbol ja laevaradarist boonussümbol ja xBomb Wild.


Boonused

Das xBoot pakub kuute erinevat boonusvooru, kus kasutusel xNudge Wildid ja xWays. Neist viimane toob mängu kasvava võidukordaja ning paisutab võiduliinide arvu. Sama kehtib ka xBomb asendussümbolite kohta. Lisaks kaks tasuta spinnidega boonusvooru.

Meeldiks mängida Nolimit City slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Nolimit City Slotid 96.18% 19. Apr 2019
tombstone slot

Tombstone

Nolimit City Slotid 94.10% 22. Jun 2021
xways hoarder slot

xWays Hoarder xSplit

Nolimit City Slotid 94.11% 2. Mar 2021
fire in the hole xbomb slot

Fire in the Hole xBomb

Näita rohkem