Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 26/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 36,450 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Dance Party ülevaade

dance party slot pragmatic

Muusikateemaline Dance Party on Pragmatic Play mänguautomaat, mis pakub neoonvärvides äktšionit ja suure võidupotentsiaaliga boonusvooru. Kuigi tantsumuusika teemalised slotimängud on mängijate hulgas populaarsed, ei saa sama öelda kõigi mängude kohta. Idee on hea, kuid tõeliselt hea mänguelamuse pakkumine polegi alati nii lihtne.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu suurel peopäeval ikka säravad neoontuled ja tümpsub kaasahaarav tümakas. Rullikutel näed nii standardseid kaardimängust tuttavaid ikoone kui ka temaatilisi sümboleid koos õnnelike seitsmete, bar’ide ja muuga. DJ on ikoonidest väärtuslikem makstes tehtud panuse tagasi 7,5 kordselt, kui tabad neid võiduliinis korraga vähemalt viis.

dance party slot screen

Mängu ülesehitus on väga lihtne ja slott jookseb ideaalselt ka mistahes nutiseadmetes. Aeg-ajalt võivad rohked visuaalefektid silme eest isegi pisut kirjuks lüüa.


– BOONUSED

Dance Party on lihtne mäng, kuid selle äärmiselt suur volatiilsus võib siiski pisut üllatada. Slotil pole ka kuigi palju lisafunktsioone ning kõik panused on seega tasuta spinnidega boonusvooru peal.

Säravvalge teemant aitab sind tasuta spinnidega boonusvooru juhul, kui saad neid korraga vähemalt viis. Alustad mängu 15 tasuta spinniga ja olenevalt boonusvooru käivitanud teemantite arvust võid saada võitudele ka kuni seitsmekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

Dance Party kujundus ja visuaalid avaldavad kahtlemata muljet, kuid pead otsustama, kas nii volatiilne mäng on ikka sinu jaoks. Kõrge võidupotentsiaal tähendab samas ka võimalikke pikemaid võitudeta perioode. Üldiselt on tegemist lihtsa mänguga, millel võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 36 450 kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem