Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.53%
Loodud: 07/08/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Da Vinci’s Treasure ülevaade

da vincis treasure slot

“Da Vinci’s Treasure” on Pragmatic Play mängulooja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga slotimäng. Mängu inspiratsiooniks on kõik avastajad ja arheoloogid nagu näiteks Indiana Jones. Seekord ei ole peategelaseks aga mitte Indiana Jones vaid John Hunter. Mängule lisavad värvi erilised heliefektid ja sümbolite funktsioon.


– BOONUSED

“Da Vinci” on mängu Wild-asendussümbol ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale “Boonussümboli”. Wild võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5.

da vincis treasure slot screen

“Cryptex” on mängu boonussümbol ja seda võid kohata 2., 3. ja 4. rullikul. Kui saad neid 3 korraga, käivitub boonusvoor. Boonusvoore on kolm erinevat: “Map Quester”, “Progressive Multiplier Free Spins” ja “Prize Picker”. See, milline neist parasjagu käivitub on täiesti juhuslik.

Map Quester

Sellel boonusfunktsioonil on 23 punkti ja õnneratas. Iga punkt esindab potentsiaalset rahalist võitu, õnnerattal keerutades saad liikuda kaardil edasi, et koguda uusi punkte. Õnnerattal on 6 osa- 5 erinevat taset ja “Mäng läbi” sektsioon. Boonusvoor algab kaardi esimesest punktist ja kui saad õnnerattal numbrile pihta, liigud kaardil edasi.

Boonusvoor saab läbi, kui satud “Mäng läbi” sektsiooni peale õnnerattal või kui saavutad kaardil 23 punkti.

da vincis treasure slot review

Progressive Multiplier Free Spins

See boonus algab 12 tasuta spinni ja ühekordse võidukordajaga. Peale igat spinni kasvab võidukordaja ühe võrra. Kui saad boonusvoorus 3 “Cryptex” sümbolit, algab boonus otsast peale 12 tasuta spinniga. Maksimaalselt võid saada järjest kuni 60 tasuta spinni.

Prize Picker

Kui boonusvoor on “Prize Picker”, saad valida ühe kolmest esemest, et teada saada oma auhind.


– KOKKUVÕTE

“Da Vinci’s Treasure” on korraliku võidupotentsiaaliga mäng, mis ei üllata millegi enneolematuga, kuid võidukordaja ja boonusvoorud teevad selle huvitavaks ja kasumlikuks mänguks iga slotisõbra jaoks.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem