ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 03/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Vaata Cygnus videot

Cygnus ülevaade

cygnus slot elk studios

Cygnus on kiirelt areneva ELK Studios nimelise mängutootja slotikas 6×4 mänguvälja ja 4096 erineva võiduliiniga. Mängu teemaks on öine tähistaevas ja selles moodustuvad huvitavad kujundid. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja nautida järjestikkuste võitude tehnoloogiat.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldid, saad Cygnus vahval mängul kogeda tõeliselt maavälist elamust, kui tutvud kõigi taevas paiknevate salapäraste tähtedega. Lõputu Linnutee ongi nüüd just see, mis võib sulle õnnelikuks kujuneda. Mis eriti äge, kogu seda tähesära näed iidse Egiptuse püramiidi varjust, mis lisab veelgi salapära ja põnevust.

cygnus slot screen

Sümbolite hulgas näed kolme kalliskivi ja Egiptuse temaatilisi rohelist pelikani, sinist kaamlit, punast kassi ja õnneliku seitsme pokkerižetooni. Neist viimane on ka väärtuslikem makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 5, 10, 15 ja 30 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4, 5 ja 6.


– BOONUSED

Nagu mitmetel teistel ELK Studios mängulooja slotitidel, on ka Cyganus mängul võimalik saavutada hulganisti järjestikkuseid võite. Moodusta võiduliin ja selles osalenud sümbolid plahvatavad- haihtunud ikoonid asendatakse uutega ja nii võidki võita mitu korda järjest.

Lisaks järjestikkustele võitudele on mängul ka Free Drops boonusmäng. Kui boonussümbol jõuab mänguvälja vasakpoolseimale alale, saad teha kümme mänguvooru kasiino kulul märksa suurema võiduliinide arvuga.


– KOKKUVÕTE

Cygnus on tõeliselt hea väljanägemisega slotimäng, millel on kerge Egiptuse hõng, kuid pakub siiski ka midagi pisut erinevat. Kaasahaarav taustatümakas annab mängule veelgi koogu juurde samal ajal kui mistahes spinni ajal võid peale sattuda ka kuni 64-kordsele võidukordajale.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 95.00% 2. Nov 2021
book of toro slot

Book of Toro

ELK Studios Slotid 95.00% 9. Sep 2021
zulu gold slot

Zulu Gold

ELK Studios Slotid 95.00% 3. Aug 2021
fate of fortune slot

Fate of Fortune

ELK Studios Slotid 95.00% 6. Jul 2021
night trax slot

Night Trax

Näita rohkem