Microgaming Logo
  • Pakkuja: RabCat
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.00%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €75
  • Võimalik võit: kuni 4,000 mündid
  • Avaldati: 21.11.2018

Vaata Crystal Rift videot või mängi demo versiooni

Crystal Rift ülevaade

crystal rift slot

Kas oled kullakaevaja või rahuldud vähesega? “Crystal Rift” mängul tuleb sul jackpot välja kaevata ainult oma enda oskustele lootes. Fantastilise väljanägemisega Rabcat Gambling mängutootja looming on tehtud 5 rulliku ja 25 võiduliiniga. Loe edasi ja saad teada, kuidas slotis maksimum välja pigistada.

Mängu keskne boonusfunktsioon on “Wild Grids”, mis käivitub 3 järjestikkuse võidu järgselt. Panuseid saad mängus teha alates 25 sendist 50€ni spinni kohta. Ava mäng ja sind lüüakse kohe pahviks. “Crystal Rifti” graafika on tõeliselt vägev ja taustal paistab futuristliku väljanägemisega kristallikaevandus.

crystal rift slot review


– SÜMBOLID

Rullikutel aitavad sind võidule 8 erinevat värvilist kivisümbolit. Neist hinnalisim on merevaigu kivi, mis maksab su tehtud panuse tagasi 2, 10 või 40 kordselt olenevalt, kas saad neid võiduliinis 3, 4 või 5. Särav valge kristall on wild-asendussümbol, mis asendab kõiki teisi võiduliinis puuduolevaid sümboleid. Saa neid võiduliinis 5 asetsemas järjestikkustel rullikutel ja kasiino maksab su panuse tagasi 40 kordselt.


– BOONUSED

Peale igat võitu saad “Kaskaadi” osaliseks. Mis see tähendab? Võiduliinis osalenud sümbolid pühitakse mänguväljalt minema ja asendatakse uutega. Uusi kaskaade saad niikaua, kui moodustub uus võiduliin. Seda nimetatakse “Bonus Falls” funktsiooniks.

Enne igat spinni valitakse juhuslikult “Wild Grid”. Kui suudad tabada 3 järjestikkust kaskaadiga võitu, aktiveerub “Wild Grid”. Kõik “Wild Gridi” kuuluvad sümbolid muutuvad wildideks ja osalevad järgnevas sümbolite sajus.

crystal rift slot screen

“Wild Gride” on 4 erinevat tüüpi – tava-, super-, mega ja hullumeelseid. Tava “Wild Grid” suudab ühendada kuni 2 omavahel ühenduses mitte olevat välja. Hullumeelne “Wild Grid” pakub samas kuni 8 lisawildi ja kosmilis võite.

Muid traditsioonilisi boonuseid “Crystal Rift” mängul ei ole, kuid “The Cascading Reels” mängumootor ja “Wild Grids” pakuvad see eest tasuvaid võite ja palju põnevust. Maksimaalne võit on 1000-kordne tehtud panuse summa ja selle saavutad kattes kogu mänguvälja wildide või merevaigu kividega.


– KOKKUVÕTE

Futuristliku kujunduse ja taustamuusikaga “Crystal Rift pakub fantaasiafilmile omast atmosfääri ning seda on lihtne mängida. Kui sulle meeldivad “Cascading Reels” funktsiooniga mängud ja tahad teada, kui tasuv võib olla “Wild Grid”, proovi seda mängu kindlasti.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW shogun of time slot

Shogun of Time

NEW

Cabaret Royale

SOON crystal dawn slot

Crystal Dawn

book of oz slot

Book of Oz

Näita rohkem