Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.31%
Loodud: 30/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 400,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Coywolf Cash videot

Mängi Coywolf Cash demo versiooni tasuta

Coywolf Cash ülevaade

coywolf cash slot playngo

Coywolf Cash on Play ‘N Go nimelise kasiinomängude tootja slotikas viie rulliku ja 50 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ning tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 4000 kordselt. Coywolf Cash pakub vahvat meelelahutust põlisameeriklaste seltsis. Põnevust krutivad omavahel ühendatud wild asendussümbolid teisel ja neljandal rullikul ning hoogne Wild Reel boonusvoor.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Coywolf Cash on vahva põlisameeriklaste elust pajatav mänguautomaat, mille tegevus rullub lahti tihedas džunglis. Rullikud on raamitud puidust loomagraveeringute sisse, samal ajal kui rütmiline taustamuusika lisab veelgi põnevust juurde.

coywolf cash slot screen

Lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 sümbolitele näed ka viite erinevat looma ikooni. Mustad karud ja libahundid on kõige tulusamad pakkudes tehtud panuse väärtusest 0,3, 0,4 ja 1,6 korda suuremaid võite, kui tabad neid võiduliinis korraga 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Coywolf Cash mängu olulisim sümbol on Wild, mis aitab võiduliinides asendada mistahes teisi puuduolevaid ikoone. Proovi saada vähemalt kolm wildi ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 0,6 kordselt. 4 ja 5 wildi eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi juba vastavalt 2 ja 6 kordselt.

coywolf cash slot bonus

Lisaks võid peale sattuda võimsale Alpha Coywolf wildile, mille tunned ära sinise värvi järgi ja mis võib ilmuda, kui wildid katavad mistahes rulliku selle täies ulatuses.


– KOKKUVÕTE

Coywolf Cash võib algul tunduda pisut teistmoodi mäng, kuid tänu Wildidega rullikutele tekib sul slotiga kohe tugev side. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid saada nii võidukordajaga wilde kui ka mistahes arvu järjestikkuseid tasuta spinne.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem