Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.55%
Loodud: 28/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 151,750 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Contact videot

Mängi Contact demo versiooni tasuta

Contact ülevaade

contact slot playngo

Play’n GO uus mäng “Contact” on üsna mittemidagiütleva nimega, kuid saladused hakkavad lahti kooruma, kui iidne asteekide tsivilisatsioon õpetab sulle paar lihtsat tõde tulnukate kohta. Jah- kuulsid õigesti! Põnevust ja seiklusi saab “Contact” slotil küll ja veel, sest lisaks moodsale kujundusele ja heale graafikale on mängul ka täiesti unikaalne ülesehitus ja mõned erilised boonusfunktsioonid.

“Contact” mängu tegevus rullub lahti 5×7 mänguväljal ja suured rahapreemiaid jagatakse ära rullikute muutja, super- ja tava boonusvoorudes ning “klaster-maksab” süsteemi abil. Tavasümbolitega võite saad igal korral, kui reastad horisontaalselt 5 või enam sama sümbolit. Need võidud ei paku sulle elumuutvaid jackpotte, aga sellegipoolest võid ennast valmis panna tehtud panuse väärtuse tagasi saama üle 1500 kordselt või rahasse arvestatult võid tasku pista 150 000€ või ka rohkem.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuse suuruseks saad valida alates 0,20€-st kuni 100€ni ning tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga. Mängus on kasutusel ka kose-stiilis tehnoloogia, mis tähendab, et võiduliini moodustanud sümbolid jäävad omale kohale ning ülejäänud lähevad uuele ringile, et moodustada uusi võidukombinatsioone.

contact slot screen

Võidukordajad – olenevalt sellest, mis rullikutel võiduliini moodustanud sümbolid pidama jäid, võid võidud mitmekordistada võidukordajate abil. 2., 4. ja 6. rullikul on kahe, kolme ja neljakordsed võidukordajad, mis lähevad käiku kohe, kui just neil rullikutel võiduliin moodustus. Nii võid saada tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 30-kordselt.

Super Bonus Rounds – need tulusad boonusvoorud lähevad käima, kui mängu tavarežiimil täitub kogu mänguväli samade sümbolitega. Super Bonus Rounds voorus tulevad mängu erilised rullikute muutujad ja võitudele saad igal juhul garanteeritud võidukordaja.

contact slot freespins


– KOKKUVÕTE

“Contact” mänguautomaadi disain ei üllata millegi erilisega, kuid mis paneb südame kiiremini põksuma on just unikaalsed boonused ja huvitav mängu ülesehitus. Tegemist on asteekide-teemalise mänguga, mis on volatiilne, kuid maksimaalsed potentsiaalsed võidud ei küündi ehk samadesse kõrgustesse kui teistel sarnastel mängudel.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Feb 2021
SOON cat wilde in the eclipse of the sun god slot

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

Play’n GO Slotid 94.20% 21. Jan 2021
NEW bull in a china shop slot

Bull in a China Shop

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Näita rohkem