NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.28%
Loodud: 24/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 201,600 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Conan videot

Mängi Conan demo versiooni tasuta

Conan ülevaade

conan slot netent

Pikisilmi oodatud NetEnt mängulooja Conan on lõpuks väljas ning toob mängijate ette kuulsa barbari seiklused. Mänguväli pakub lõbu 6×4 positsioonidel 24 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 200 euroni spinni kohta ja võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas samu sümboleid reastades.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mitmest filmist, raamatutest, koomiksitest ja videomängudest tuttav Conani nimeline tegelaskuju on barbar, kes annab hinge ka sellele omanimelisele slotimängudele. Mängu disain on tehtud multika stiilis ja taustaks pandud lumme mattunud külake. Rullikutel leiad mao, lõvi, konksude ja mõõga pildiga temaatilisi ikoone koos kuulsate inimtegelastega. Kõige väärtuslikum on nimitegelane Conan- reasta neid võiduliinis 3, 4, 5 või 6 ja sind ootab tehtud panuse väärtusest vastavalt 0,75-, 2-, 5- ja 6- korda suurem võit.


– BOONUSED

“Conan” mäng on jaotatud kolmeks 2×4 positsioonidega alaks, millest kõik pakuvad spetsiifilisi boonuseid. Tower wild asendussümbolid võivad pidama jääda ainult esimesel alal (1. ja 2. rullikul) ja laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Samuti asendavad need võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid peale scatterite.

conan slot screen

Huvitavamatest boonustest tasub mainida veel Linked Reels ja Mysteri Symbols funktsioone, kuid kõige suuremad võidud on peidus siiski tasuta spinnide voorus tänus väärtuslikele võidukordajatele.


– KOKKUVÕTE

“Conan” slotikas on intrigeeriva teemaga mäng, millel adrenaliinitaset hoiavad üleval lugematu arv boonuseid. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis on jaotatud kolmeks alaks nii, et igaüks pakub spetsiifilisi boonuseid. Sealjuures Temple of the Serpent tasuta spinnide voor on ehk neist kõige tulusam pakkudes väärtuslikke võidukordajaid. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 144-kordselt ning 7-kordse võidukordajaga ka kuni 1008-kordselt!

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
NEW vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem