Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.88%
Loodud: 28/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.30 – €6,000
  • Võimalik võit: kuni 360,000 mündid
Kus saad mängida Habanero slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Eksklusiivne boonus
  • 100 tasuta spinnid

Vaata Colossal Gems videot

Colossal Gems ülevaade

colossal gems slot habanero

Habanero ei ole teab mis suur kasiinomängude tootja, kuid “Colossal Gems” on kahtlemata eriline, sest on nende sajas mäng. Juubelimäng on tehtud eriti suure võidupotentsiaaliga, mis muidugi ei tähenda, et võidud ennast lihtsalt kätte annaksid.

Mängumootoriks on “Cluster Pays”, mis tähendab, et võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. “Colossal Gems” pakub nunnut multika stiilis tehtud kujundust ja nagu nimigi ütleb- rohkelt vääriskividega ikoone. Mänguväli on 6×5 positsioonidega ning boonuste seast paistavad enim silma kosena langevad respinnid pluss tasuta keerutused.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Colossal Gems” tegevus toimub kosmoseavarustes ning sümboliteks rullikutel kõiksugu erinevad kalliskivid. Disain on tehtud äärmiselt hea kvaliteediga, mis iseloomustab pea kõiki Habanero loodud slotte. Juveele näed nii ringi-, ruudu-, kolmnurga- kui ka teemantikujulisi, samuti erinevad need värvi poolest.

colossal gems slot screen


– BOONUSED

Mänguväli pakub 6×5 positsioone ja võite saad moodustunud klastrite(omavahel ühenduses olevate sümbolite) eest. Peale iga moodustunud võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele “langevad” uued.

Mängust ei puudu ka kolossaalsete mõõtmetega juveelid, millele viitab ka sloti nimetus. Need tulusad hiigelsümbolid võtavad enda alla suure ala mänguväljast ja muudavad võiduklastrite moodustamise lihtsamaks.


– KOKKUVÕTE

“Colossal Gems” on omapärane mäng, kus võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. Mängul on ka tasuta spinnide voor ja Kolossaalsed Kalliskivid kasvatavad võiduvõimalusi veelgi.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Habanero Slotid 96.66% 24. Nov 2020
christmas gift rush slot

Christmas Gift Rush

Habanero 96.72% 4. May 2020
lucky fortune cat slot

Lucky Fortune Cat

Habanero 96.62% 28. Jan 2020
fa cai shen deluxe slot

Fa Cai Shen Deluxe

Habanero 97.98% 26. Nov 2019
naughty santa slot

Naughty Santa

Näita rohkem