Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.88%
Loodud: 28/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.30 – €6,000
  • Võimalik võit: kuni 360,000 mündid

Vaata Colossal Gems videot

Colossal Gems ülevaade

colossal gems slot habanero

Habanero ei ole teab mis suur kasiinomängude tootja, kuid “Colossal Gems” on kahtlemata eriline, sest on nende sajas mäng. Juubelimäng on tehtud eriti suure võidupotentsiaaliga, mis muidugi ei tähenda, et võidud ennast lihtsalt kätte annaksid.

Mängumootoriks on “Cluster Pays”, mis tähendab, et võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. “Colossal Gems” pakub nunnut multika stiilis tehtud kujundust ja nagu nimigi ütleb- rohkelt vääriskividega ikoone. Mänguväli on 6×5 positsioonidega ning boonuste seast paistavad enim silma kosena langevad respinnid pluss tasuta keerutused.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Colossal Gems” tegevus toimub kosmoseavarustes ning sümboliteks rullikutel kõiksugu erinevad kalliskivid. Disain on tehtud äärmiselt hea kvaliteediga, mis iseloomustab pea kõiki Habanero loodud slotte. Juveele näed nii ringi-, ruudu-, kolmnurga- kui ka teemantikujulisi, samuti erinevad need värvi poolest.

colossal gems slot screen


– BOONUSED

Mänguväli pakub 6×5 positsioone ja võite saad moodustunud klastrite(omavahel ühenduses olevate sümbolite) eest. Peale iga moodustunud võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele “langevad” uued.

Mängust ei puudu ka kolossaalsete mõõtmetega juveelid, millele viitab ka sloti nimetus. Need tulusad hiigelsümbolid võtavad enda alla suure ala mänguväljast ja muudavad võiduklastrite moodustamise lihtsamaks.


– KOKKUVÕTE

“Colossal Gems” on omapärane mäng, kus võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. Mängul on ka tasuta spinnide voor ja Kolossaalsed Kalliskivid kasvatavad võiduvõimalusi veelgi.

Meeldiks mängida Habanero slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee