NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.97%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €200
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
  • Avaldati: 20.03.2018

Vaata Coins of Egypt videot või mängi demo versiooni

Coins of Egypt ülevaade

coins of egypt slot


Sümbolid

“Coins of Egypt” mängus teed tutvust Egiptuse vaaraode, templite ja peidetud aaretega. Vanade jumalate ja antiiksete esemete sümbolid annavad suuri ning erivärvilised skarabeused väiksemaid võite. Wild sümboliks on kuldne skarabeus ning see asendab kõiki teisi sümboleid peale Scatteri ja aitab sul moodustda võiduliine. Scatter sümbol võib ilmuda 1., 3. ja 5. Rullikul. Kui saad kõik kolm Scatter-sümbolit, liigud tasuta spinnide boonusringi.

coins of egypt slot screen

“Coins of Egypt” on Netenti mängulooja uus 5 rullikul ja 3 real laiuv ajaloohõnguline slotikas. Mängul on 20 erinevat võiduliini ja boonuselemendid nagu Wild, Scatter, “Pharaoh Coin Wins” ja loomulikult tasuta spinnid.


“Coins of Egypt” tasuta spinnid

Tasuta spinnide boonusringis saad spinnida nii kaua kuni avaneb üks kolmest kirstust. Tasuta spinnide jooksul kogud kolme kirstu münte. Kirstud on punane, roheline ja kuldne, sealjuures kuldne on kõige tasuvam. Eriline sümbol, mis kirstu avab, asub kõige viimasel rullikul. Kui oled kogunud kolm samavärvilist sümbolit, avanebki sama värvi kirst ja saad kõik kirstu kogunenud mündid omale.


Kokkuvõte

Vana Egiptus on slotimängu jaoks hea temaatika, kuid seda kasutatakse väga palju seetõttu hakkab see muutuma pisut kulunuks. On ju olemas palju teisigi põnevaid teemasid, mille peale kujundus teha. Kõigest hoolimata on “Coins of Egypt” üsnagi unikaalne, seda just boonuste ja tasuta spinnide funktsiooni tõttu, kus on võimalik teenida rahalisi auhindu.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

fruit case slot logo

Fruit Case

SOON narcos slot

Narcos

jacks or better double up

Jacks or Better Double Up

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid