ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.00%
Loodud: 07/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Chi videot

Chi ülevaade

chi slot elk

“Chi” on 5×3 mänguväljaga mäng Elk Studios nimeliselt mänguloojalt. Võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas võiduliine moodustades, mida on 54. Slotil on Aasia teema ja panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Chi” mängul on kujutatud kuulsaid Himaalaja mägesid, mis on Aasia üks sümboleid. Taustal kuuled mõnusat rahustavad muusikat, mis aitab keskenduda aarete otsimisele. Abiks on sul tule- ja tuulejumalad Chi ja Mow. Rullikutel näed erinevaid temaatilisi sümboleid nagu kruusid, puhurid, flöödid, laternad, lootuseõis jpm. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

“Chi” mängul on kaks boonust. Stairway to Fortune käivitub kolme Yin yang ikooniga kaunistatud boonusscatteriga. Boonusvooru eesmärk on jõuda Fortune Reels rullikuteni, mille saavutamisel on abiks eelnimetatud Chi ja Mow. Chi valib esmalt juhusliku numbri ühest kuueni, Mow liigutab numbrit olenevalt selle väärtusest nii palju samme mänguväljal edasi samal ajal võidukordajat kasvatades.

chi slot screen

Seiklus jätkub seni kuni Chi valib numbri asemel hoopis ‘Collect’ sümboli– seejärel makstakse välja võidusumma koos Mow kokku saadud võidukordajaga. Nüüd saad veel kõiki viite rullikut ühel korral keerutada nii, et võidule laieneb summaarne võidukordaja kõigist kogutud võidukordajatest. Kui tabad noolekest ülemisel rullikul, saad oma skoorile kõige tipuks otsa 10 000 kordse võidukordaja!

Tasuta spinnide voor algab kolme või enama tasuta spinnide sümboli ilmumisel mänguväljal. Olenevalt tasuta spinni sümbolite arvust saad 10, 15 või 20 tasuta spinni. Kõik wildid, mis ilmuvad, jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni. Mow sümbol annab kohe kahekordse võidukordaja, mis võib kasvada ka kuni viie peale iga kord, kui välja ilmub Chi.


– KOKKUVÕTE

“Chi” on oma disaini poolest täiesti unikaalne ja ka mängu ülesehitus on kavalalt tehtud. Võidupotentsiaali kasvatavad kaks boonusvooru. Tegemist on volatiilse mänguga, mis on sobilik kogenenumatele slotisõpradele. Kui tahad tehtud panuse väärtust tagasi võita näiteks 12 500 kordselt, siis Stairway to Fortune boonus pakub selleks suurepärast võimalust.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 96.00% 15. Dec 2020
knockout diamonds slot

Knockout Diamonds

ELK Studios Slotid 96.20% 1. Dec 2020
katmandu gold slot

Katmandu Gold

ELK Studios Slotid 96.10% 3. Nov 2020
nitropolis slot

Nitropolis

ELK Studios Slotid 96.00% 7. Apr 2020
blood lust slot

Blood Lust

Näita rohkem