Booming Games Logo
Pakkuja: Booming Games
RTP: 95.25%
Loodud: 16/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Booming Games slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Cheeky Monkeys ülevaade

cheeky monkeys slot booming games

“Cheeky Monkeys” on Booming Gaming-nimelise mängulooja slotimäng, mis on tehtud mängija jaoks eriti lõbusaks. Lõbusad ahvid ja unikaalne kujundus tekitab kohe huvi- saad lisaks standardsele viiele rullikule ühe lisarulliku, suured võidukordajad ja mõned tulusad boonused.

Võiduliine on küll kõigest kümme aga suuremaid võite saad püüda boonusrullikute abil ja tasuta spinnide voorus. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta. Maksimaalselt võid mängul võita 500 000€ jackpoti.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Cheeky Monkeys” mängul on džungliteemaline kujundus ning erinevad ahvid on esindatud ka sümbolite hulgas. Näed kindlasti gorillasid, orangutange, ananasse, banaane ja laime. Lille pildiga Wildid ja erinevad logod teevad asjad veelgi huvitavamaks.

cheeky monkeys slot screen


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

“Cheeky Monkeys” mängu tavarežiimil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 200-kordselt. Tasuta spinnide voorus võib maksimaalne võidusumma kerkida tänu viiekordsele võidukordajale ka 500 000€ peale.

Kuigi mängul on kuus rullikut ei tähenda see, et saad moodustada kuuest sümbolist koosnevaid võiduliine. Võite saad ikka maksimaalselt viiest sümbolist koosnevate võiduliinide eest ja kuuenda rulliku peal on näha võidukordaja suurus ja tasuta spinnide sümbolid.

Wild Flowers on wild-asendussümbol, mis asendab võiduliinides kõik teisi puuduolevaid ikoone ja aitab nii moodustada võiduliine.

Boonusrullikul võib ilmuda kuni viiekordne võidukordaja, mis korrutab saavutatud võidusumma vastavalt võidukordaja väärtusega.

Kolm gorilla pildiga scatterit aitavad sind tasuta spinnide vooru, millel kõik võidud korrutatakse viiega.


– KOKKUVÕTE

“Cheeky Monkeys” on välimuselt suurepärane, sest teeb meele rõõmsaks tänu ulakatele ahvidele ja lõbusale kujundusele. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel tehtud panuse võid tagasi võita kuni 1000-kordselt. Kuni viiekordne võidukordaja aitab nii mängu tavarežiimil kui ka tasuta spinnide voorus.

Meeldiks mängida Booming Games slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Booming Games 95.12% 4. Jun 2020
danger zone slot

Danger Zone

Näita rohkem