Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.27%
Loodud: 10/06/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Charlie Chance Xreelz ülevaade

charlie chance xreelz slot playngo

PlaynGO nimelise mängutootja üks lemmikuid multikategelasi Charlie on tagasi ja seda mänguga Charlie Chance XREELZ. Viie rulliku ja 243 võiduliiniga mäng kasutab omamoodi XREELZ tehnoloogiat. Kui saad võidu wild sümboliga, tulevad mängu võidukordajad.

Charlie Chance XREELZ pakub kolme erinevat moodi tasuta spinne. Tasuta mänguvoorude ajal on aktiivne ka XREELZ funktsioon, mille ajal pole võidukordaja jaoks aga wilde üldse vajagi. Olenevalt mitu hajasümbolit boonusvooru käivitas, teenid võitudele kuni 25-kordse võidulisa.

charlie chance xreelz slot screen


Kujundus ja sümbolid

Charlie Chance XREELZ mängul vajad võidu saavutamiseks vähemalt kolme sama sümbolit või wildi vasakult paremale. Panuse suuruseks saab valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta.

Tegemist on volatiilse mänguga, millel panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 20,000-kordselt. Charlie Chance XREELZ on järjeks mängule Charlie Chance in Hell to Pay. Nagu ka originaali puhul põhineb uus mäng Charlie Chan tegelaskujul, kes töötab Honolulu politseijaoskonnas.

Charlie Chance XREELZ on kujundatud kunstilises stiilis ning väärtuslikemad sümbolid on kuradikesed, 666 sümbolid, kellad ja Charlie ise. Neist viimane on kõige hinnalisem, sest aitab panuse tagasi võita kuni 20-kordselt.


Boonused

Nagu nimigi ütleb, on fookuses isemoodi XREELZ tehnoloogia. Just tänu sellele võid saada erinevat moodi võidukordajaid. Samuti mängib see rolli priispinnide ajal.


XREELZ võidukordaja

XREELZ on erilised rullikud, mis keerlevad horisonataalselt mänguvälja kohal. Moodusta võiduliin koos wildiga ja XREELZ rullik läheb särama. Selle kohal kuvatakse võidukordaja väärtus.


Korduvkeerutused

Püüa saada korraga vähemalt kaks hajasümbolit ning saad proovida uuest nii, et hajasümbolid jäävad oma positsioonidele. Keerlevad siiski ainult need rullikud, millel hajasümboleid parajasti ei asu. Nii võid saada ühe boonussümboli veel ja siseneda tasuta spinnide vooru.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem