Quickfire by Microgaming Logo
Pakkuja: Quickfire by Microgaming
RTP: 96.30%
Loodud: 17/08/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid
Kus saad mängida Quickfire by Microgaming slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • 25 tasuta keerutust
  • €10 pärisraha lisaks

Vaata Celtic Goddes videot

Celtic Goddes ülevaade

celtic goddess slot

“Celtic Goddess” on 2×2 Gaming poolt loodud 30-võiduliiniga slotimäng Microgamingu platvormil mängimiseks. Mängu keskne kuju on keldi jumalanna, kes suudab väheväärtuslikud mängukaardi sümbolid muuta suuri võite maksvateks sümboliteks. Põhimängus näitab ta oma võlumise oskust valides ühe sümboli, mis asendab kõiki mängukaartide sümboleid. Tasuta spinnidega juhtub see tihedamini- peale igat spinni. Iga taoline asendus ei garanteri küll võidukombinatsiooni, kuid kui väärtuslikud sümbolid moodustavad mitu võiduliini, siis tehtud asendus toob kindlasti sisse märkimisväärseid võidusummasid.

Teine “Celtic Goddess” mängu element, mis suurendab võiduvõimalusi on Wild sümbol. Lisaks mistahes sümboli asendamisele suurendab Wild-sümbol ka võidusummase väärtust. Iga Wild sümbol kahekordistab automaatselt kõik võidud. Kui 2 Wildi aitavad moodustada võiduliini, korrutatakse võidsumma neljaga.

celtic goddess slot screen

Hoolimata oma erilistest võimetest elab keldi jumalanna koos teiste surelikega ning esineb mängus kui üks väärtuslikemaid sümboleid. Mistahes võiduliinis esinevad 3, 4 või 5 keldi jumalanna sümbolit annab mängijale võidu, mis on 30, 100 või 300 korda suurem tehtud panuse väärtusest.

Kõige väärtuslikum tavasümbol on “Sureliku mehe” sümbol, mis eeldatavalt ongi põhjus, miks jumalanna ennast üldse surelikuna ilmutab. 3, 4 või 5 sureliku mehega kombineeritud võiduliin maksab tehtud panuse summa välja 40, 125 või 500 kordselt. Kõigile lisaks võib “Sureliku mehe” sümbol ilmuda ka piltide reana mitmel rullikul korraga ning jääda oma kohale seniks kuni mängija moodustab mõne võidukombinatsiooni.

“Celtic Godess” Wild sümbol

Wild sümboliks on keldi jumaluse pildid ning need esinevad rullikutel 2 ja 4. Nagu ka “Sureliku mehe” sümbol, võib “Keldi jumalanna” jääda oma kohale kuni mängija moodustab mõne võidukombinatsiooni.

“Keldi jumalanna” osalusel moodustunud võiduliini võidusumma korrutatakse automaatselt kahega. Kui “Keldi jumalanna” sümbol esineb nii 2. ja 4. rullikul ja moodustab võiduliini, korrutatakse võidud neljaga.