Yggdrasil Gaming Logo
  • Pakkuja: Yggdrasil Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.00%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €250
  • Võimalik võit: kuni 220,000 mündid
  • Avaldati: 23.01.2019

Vaata Cazino Cosmos videot või mängi demo versiooni

Cazino Cosmos ülevaade

cazino cosmos slot

“Cazino Cosmos” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga fantaasiateemaline slotimäng, mis toob mängija ette Stella-nimelise kosmoseränduri põnevad ja ka ohtlikud seiklused. “Cazino Cosmos” on järg “Cazino Zeppelin” nimelisele mängule ja julgeme väita, et tegemist on sama hea või isegi parema mänguga! Valluta Linnutee kohe pärisraha peale panustades või proovi mängu alguses mänguraha eest.

cazino cosmos slot


– BOONUSED

Mängu Wild-asendussümboliks on lilla taustaga Stella, mis asendab mängus mistahes teisi ikoone. Stella sinisel taustal käitub samamoodi, kuid võib rullikutel pidama jäädama vaid mängu tavarežiimil.

Tasuta keerutused – spinnide vooru saad proovida, kui mänguväljal jääb pidama vähemalt kolm žetooni ikooni. Vastavalt žetooni pildiga sümbolite arvule saad ka tasuta spinne- 10, 15 või 20.

cazino cosmos slot

Lisa tasuta spinnid – kui kõigil 5 rullikul jääb korraga pidama vähemalt üks Wild, teenid 5 tasuta spinni lisaks.

Paigalejäävad Wild sümbolid – tasuta spinnide voorus jäävad rullikutel ilmunud Wildid oma kohale kuni tasuta spinnide otsasaamiseni.

Kollektsioonid – igal rullikul on oma kogutav Wild sümbol ja kui saad neid ühel rullikul 5, teenid Kollektsiooni tasuta spinne.


– KOKKUVÕTE

“Cazino Cosmos” paistab silma eriti hästi teostatud kujundusega ja sellel on kosmoseteemaline atmosfäär. Võite aitavad püüda rohked boonused ja tehtud panuse võid tagasi teenida lausa 11 821 kordselt! Mäng on ehitatud Yggdrasil mängulooja kuulsa iSENSE 2.0 tehnoloogia peale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW dwarf mine slot

Dwarf Mine

champions of rome slot

Champions of Rome

trolls bridge slot

Trolls Bridge

time travel tigers slot

Time Travel Tigers

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid