Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.49%
Loodud: 02/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Caveman Bob videot

Caveman Bob ülevaade

“Caveman Bob” on Relax Gaming-nimelise mängulooja uus slotimäng, mis viib sind ajas tagasi mammutite ja dinosauruste aega. Mängul on viis rullikut ja kakskümmend võiduliini ning selle 3D-stiilis tehtud disain näeb tõeliselt hea välja. Võite saad püüda kolmes erinevas keskkonnas, mis erinevad volatiilsuse taseme poolest- see tähendab võitude suuruse ja sageduse poolest. Kasuks tulevad ka respinnid kolossaalsete sümbolitega, õnneratta boonus, muutuvad sümbolid ja wild-boonussümbolid. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Caveman Bob” esmamulje on suurepärane tänu erilistele heli-ja visuaalefektidele. Tegevus hakkab pihta Bobi koopas, kuid kogudes objekte võib asukoht muutuda Oaasiks või Mäeks. Kui kõik keskkonnad on läbitud, saad valida, milline sulle kõige rohkem meeldib. Mida kõrgem maastikuvorm, seda suuremad summad on mängus. Mäe keskkonnas ei ole palju boonuseid, aga kui mõne peale satud, võivad need sisse tuua suure hulga raha. Üldine mängu volatiilsus on keskmine ja maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni viiesaja kordselt.

caveman bob slot bonus wheel

Sümboliteks rullikutel on kalliskividega kaardimasti ikoonid ning neli väärtuslikumat eelajalooliste elukate ikooni. Koopamees Bob on kõige väärtuslikum ja kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt nelja, viieteist ja kahekümneviie kordselt. Analoogseid summasid saad võita Wild-asendussümboliga, mis asendab võiduliinis kõiki teisi puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

Hand of Bob – selles boonusvoorus asenduvad madalama väärtusega sümbolid mänguväljal väärtuslikematega. See kestab seni kuni moodustub uusi võiduliine.

Mammoth Re-Spin – saad ühe respinni nii et mammuti sümbol muutub kolossaalseks. Mõõtudelt võivad need enda alla võtta 2×2, 3×3 ja 4×4 positsioonid olenevalt, mis keskkonnas panustad.

Bob’s Wheel – nagu nimigi ütleb, on tegemist Õnnerattaga. Keeruta ja võid võita tehtud panuse väärtuse tagasi kuni viiekümne kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Caveman Bob” on märgatavalt erinev teistest slotikatest ning alguses võib sellega harjumine pisut aega võtta. Mängul on kolm erinevat keskkonda, millel kõigil isesugused boonused ja võid võita erinevaid auhindu. Kui sind kõnetab eelajalooline seiklus ja tahad proovida midagi uut, siis “Caveman Bob” on just õige valik.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Relax Gaming 96.72% 21. Mar 2018
journey to mars slot

Journey to Mars

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Näita rohkem