NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.33%
Loodud: 24/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Cashomatic videot

Mängi Cashomatic demo versiooni tasuta

Cashomatic ülevaade

cashomatic slot netent

“Cash-O-Matic” pakub head graafikat, erilisi boonuseid ja suurt võidupotentsiaali. Tegemist on mänguga, mis pakub 5×4 mänguvälja 1024 võiduliiniga. Sellel on kuni viiekümneni ulatuvad võidukordajad, erilised scatter-sümbolid, tasuta spinnide voor ja langevad sümbolid. “Cash-O-Matic” ei pruugi olla kõige teravama graafikaga mäng, kuid slotil on siiski kenad säravad vääriskivid ja kaardipakist tuttavad ikoonid.


– PANUSTAMINE

Mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 400 euroni spinni kohta. Saad valida nii mündi väärtust kui ka panustamise taset. Võite saad igal korral, kui saad järjestikkustel rullikutel vasakult paremale vähemalt kolm sama sümbolit.


– BOONUSED

Langevad sümbolid (Symbol Drops) – peale igat võitu eemaldatakse mänguväljalt võiduliinis osalenud sümbolid ja asendatakse uutega. See jätkub seni, kuni uusi võiduliine enam ei moodustu.

cashomatic slot screen

Selleks, et saada võitudele võidukordaja, pead saama võidusümbolid vähemalt neljal järjestikkusel real. Olenevalt võidusümbolite arvust võib võidukordaja tõusta ka kuni kümne peale.

Kõige suuremad võidud on peidus tasuta spinnide voorus. Nüüd võib võidukordaja kasvada ka kuni viiekümne peale. Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt 10 scatteri sümbolit.


– KOKKUVÕTE

“Cash-O-Matic” on NetEnt-nimelise mängulooja slotimäng, millel on huvitavad boonused, kuid NetEnti mängu kohta keskmisest kehvem graafiline lahendus. Sümboliteks juveelid ja maksimaalselt võid tasuta spinnide voorus tehtud panuse tagasi võita 50 000-kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 1. Dec 2020
aloha christmas slot

Aloha! Christmas

NetEnt Slotid 96.03% 15. Dec 2020
riches of midgard slot

Riches of Midgard: Land and Expand

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

Näita rohkem