Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.47%
Loodud: 12/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Cash Vandal videot

Mängi Cash Vandal demo versiooni tasuta

Cash Vandal ülevaade

cash vandal slot playngo

“Cash Vandal” on Play ‘N Go mängulooja 4 rulliku ja 10 võiduliiniga slotimäng. Tegemist on Play ‘N Go üldse esimese mänguautomaadiga, mis kasutab võiduliine. Mängul on huvitav graffitite temaatika ning panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta nii arvutis kui mistahes nutiseadmel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Cash Vandal mängul rändad mööda Euroopa pealinnu ja saad osa põnevast kunsti ja graffitite kultuurist. Mängu sümbolid on graffiti-stiilis kirsid, mustikad, vaarikad, apelsinid ja arbuusid. Kõrgema väärtusega sümbolid on aga rahapakid, kullakangid ja teemantid. Kui saad võiduliinis neli teemanti, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kümnekordselt.

Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. 4 wildi võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi 50 kordselt.

Repsinni funktsioon – respinni boonus käivitub, kui kuldne pihusti jääb pidama 4. rullikul. Seejärel jääb 4. rullik paigale ja teised rullikud spinnivad uuesti. Kui respinni ajal jääb rullikutel pidama mõni scatter, käivitub City boonus.

cash vandal slot screen

City boonus – nüüd saad teha ühe spinni nii, et 4. rullik on kaetud üleni Wildidega. Alusta rongisõitu läbi Pariisi, Londoni või Berliini, mis tähistavad kõik erinevaid boonusfunktsioone. Pariisis töötavad 1. ja 2. rullik sünkroonis, mis tähendab, et saad 2×2 mänguvälju katva Mega Symboli mõlemal rullikul. Londonis lisatakse 1., 2. ja 3. rullikule kaks kuni üheksa müstilist sümbolit. Kui rullikud lõpetavad keerlemise, müstilised sümbolid avanevad ja moodustavad teistega sümbolitega võiduliine. Berliini funktsioon lisab 1., 2. ja 3. rullikule 2 või 3 wildi.

cash vandal slot freespins

Tasuta spinnide voor – kui kuldse pihusti ikoon jääb pidama 4. rullikul ja vähemalt 2 scatterit mistahes teistel rullikutel, saad kätt proovida tasuta spinnide voorus. Olenevalt scatterite arvust, saad kasiino kulul teha 5 või 10 tasuta keerutust. Iga tasuta spinni ajal on 4. rullik kaetud wild sümbolitega.


– KOKKUVÕTE

“Cash Vandal” on hea väljanägemisega slott väärtuslike boonustega. Tasuta spinnide vooru teeb põnevaks City boonusfunktsioon, mis käivitub iga spinni ajal. Mängul saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

NEW riches of robin slot

Riches of Robin

SOON coywolf cash slot

Coywolf Cash

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee