Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.47%
Loodud: 12/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kui 500,000 mündid

Vaata Cash Vandal videot

Cash Vandal ülevaade

cash vandal slot playngo

“Cash Vandal” on Play ‘N Go mängulooja 4 rulliku ja 10 võiduliiniga slotimäng. Tegemist on Play ‘N Go üldse esimese mänguautomaadiga, mis kasutab võiduliine. Mängul on huvitav graffitite temaatika ning panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta nii arvutis kui mistahes nutiseadmel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Cash Vandal mängul rändad mööda Euroopa pealinnu ja saad osa põnevast kunsti ja graffitite kultuurist. Mängu sümbolid on graffiti-stiilis kirsid, mustikad, vaarikad, apelsinid ja arbuusid. Kõrgema väärtusega sümbolid on aga rahapakid, kullakangid ja teemantid. Kui saad võiduliinis neli teemanti, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kümnekordselt.

cash vandal slot screen

Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. 4 wildi võiduliinis toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi 50 kordselt.

Repsinni funktsioon – respinni boonus käivitub, kui kuldne pihusti jääb pidama 4. rullikul. Seejärel jääb 4. rullik paigale ja teised rullikud spinnivad uuesti. Kui respinni ajal jääb rullikutel pidama mõni scatter, käivitub City boonus.

City boonus – nüüd saad teha ühe spinni nii, et 4. rullik on kaetud üleni Wildidega. Alusta rongisõitu läbi Pariisi, Londoni või Berliini, mis tähistavad kõik erinevaid boonusfunktsioone. Pariisis töötavad 1. ja 2. rullik sünkroonis, mis tähendab, et saad 2×2 mänguvälju katva Mega Symboli mõlemal rullikul. Londonis lisatakse 1., 2. ja 3. rullikule kaks kuni üheksa müstilist sümbolit. Kui rullikud lõpetavad keerlemise, müstilised sümbolid avanevad ja moodustavad teistega sümbolitega võiduliine. Berliini funktsioon lisab 1., 2. ja 3. rullikule 2 või 3 wildi.

cash vandal slot freespins

Tasuta spinnide voor – kui kuldse pihusti ikoon jääb pidama 4. rullikul ja vähemalt 2 scatterit mistahes teistel rullikutel, saad kätt proovida tasuta spinnide voorus. Olenevalt scatterite arvust, saad kasiino kulul teha 5 või 10 tasuta keerutust. Iga tasuta spinni ajal on 4. rullik kaetud wild sümbolitega.


– KOKKUVÕTE

“Cash Vandal” on hea väljanägemisega slott väärtuslike boonustega. Tasuta spinnide vooru teeb põnevaks City boonusfunktsioon, mis käivitub iga spinni ajal. Mängul saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid