Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 11/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10 mündid
Kus saad mängida Endorphina slotikaid
Kingswin Kasiino Logo
  • 25 tasuta spinni
  • Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Vaata Cash Tank videot

Cash Tank ülevaade

cash tank slot endorphina

Cash Tank on Endorphina nimelise kasiinomängude tootja viie rulliku ja kümne võiduliiniga slotikas. Mängu fookuses on sõjaväelaste põnev aga samas ka ohtlik elu. Mängija liitlaseks on Major Cash Tank, kellele pead suurte varanduste jahil lootma jääma. Auhindadeks kullakangid, raha ja teemantid.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Nagu paljudel teistelgi mänguautomaatidel saad valida nii mündi väärtust panuse kohta kui ka panuse suurust rea kohta. Cash Tank on aga eriline, sest saad reguleerida ka võiduliinide arvu. Teiste valikute hulgas on veel “Turbo”, mis paneb rullikud kiiremini käima ja “Auto”, mis teeb soovitud arvu keerutusi sinu eest ilma, et peaksid ise “Spin” nuppu toksima.

cash tank slot screen

Peale iga võiduliini moodustumist ilmub ka “Cards” nupuke pakkudes võimalust võidusumma duubeldada.


– BOONUSED

Major Tank on mängu Wild sümbol ja see asendab mistahes teisi ikoone võiduliinide moodustamisel. See võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Kui wild hakkab laienema, saad ühe respinni lisaks ja see võib jätkuda seni kuni uusi wilde enam ei teki. Maksimaalne respinnide arv on siiski kolm.

Nagu paljud teised Endorphina slotid, pakub ka Cash Tank erilist Gamble-funktsiooni. Peale iga võidu saamist ilmub nähtavale neli näoga allapoole kaarti, mille hulgast pead valima ühe. Kui valitud kaart on diileri omast suurem, duubeldad võidusumma, kui väiksem, kaotad kogu raha.


– KOKKUVÕTE

Cash Tank on üsnagi lihtne mäng, millel erilisi boonuseid oodata ei tasu. Pead lootma Major Tank karakteri peale, mis kingib mängijale võiduliine ja respinne juurde. Kui võidad, saad proovida oma preemia duubeldada.

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 20. Feb 2020
aus dem tal slot

Aus Dem Tal

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Endorphina 96.00% 12. Jun 2019
voodoo dice slot

Voodoo Dice

Näita rohkem