Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.86%
Loodud: 17/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3 (x4)
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Cash Pump videot

Mängi Cash Pump demo versiooni tasuta

Cash Pump ülevaade

cash pump slot playngo

Cash Pump on Play ‘N Go nimelise mängulooja omanäoline slotimäng, mis pakub 12 rullikut 20 võiduliiniga. Tegemist on ralliteemalise mänguautomaadiga, millel panuse suureks saad valida alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Cash Pump” on kokku pandud neljast 3×3 positsioonidega mänguväljast. Võiduliinide saavutamiseks pead saama järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit. Lisaks kirssidele, apelsinidele, ploomidele ja arbuusidele näed ka klassikalisi punaseid seitsmete kolmikuid ja bar- sümboleid. Viimane neist on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi viiekordselt.

cash pump slot screen

Surmapõlgurist ralliäss on mängu wild. See asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid tavasümboleid ja võib ilmuda ainult keskmistel rullikutel.


– BOONUSED

Kui saad ühel mänguväljadest kolm wildi korraga, laienevad wildid ka teiste mänguväljade samadele positsioonidele andes kokku 12 wildi ja kasvatades nii märgatavalt ka võidupotentsiaali. Mis veelgi parem- saad võitudele lisaks kuni neljakordse võidukordaja.

Tasuta spinnide vooru pääsed, kui wild jääb samaaegselt pidama kõigi nelja mänguvälja keskmistel rullikutel. Alustad 7 priispinniga, kuid iga kord, kui 4 scatterit ilmuvad jälle keskmistel rullikutel, saad viis priikeerutust lisaks. Uute priispinnide saamisega tähendab, et ka võidukordaja kasvab järjest suuremaks!


– KOKKUVÕTE

“Cash Pump” on kahtlemata erinev teistest mängudest, mida kasiinodes proovinud oled. Tegemist on ralliteemalise volatiilse slotiga, millel saad tasuta spinnide voorus tehtud panuse tagasi võita kuni 10 000-kordselt!

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem