Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.10%
Loodud: 07/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 227,000 mündid

Carnival Queen ülevaade

carnival queen slot thunderkick

“Carnival Queen” on Thunderkick nimelise mängulooja 6 rulliku ja 4096 erineva võiduliiniga slotimäng, mille tegemisel on inspiratsiooni saadud kuulsast “Mardi Gras” toidufestivalist. “Carnival Queen” laseb sul ennast tunda nagu tõeline peoloom. Nagu kuulsale festivalil kohane toimub kogu äktšion linnatänavatel, kus paraadimine, söögid ja värviküllased kostüümid loovad mõnuse õhkkonna.


– SÜMBOLID

Sümbolid rullikutel on kaardid ässast üheksani ja 4 karnevalikostüümis värvikat tegelast. Kõige väärtuslikum sümbol on Kroon. Saa neid võiduliinis 2, 3, 4, 5 või 6 ja teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1, 2,5, 5, 10 ja 20 kordselt.

carnival queen slot screen

Wild asendussümboliks on W, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Kui saad neid võiduliinides 6, teenid tehtud panuse summa tagasi 20- kordselt.


– BOONUSED

Avalanche – “Carnival Queen” pakub tasuvat Avalanche boonusfunktsiooni– iga kord, kui moodustub võiduliin, kukuvad ülevalt alla uued sümbolid, mis asendavad võiduliinis osalenud sümbolid. See jätkub seni, kuni moodustub uusi võiduliine. Peale igat võitu kasvab võidukordaja ühe võrra.

carnival queen slot review

Boonusmäng – funktsioon algab, kui mänguväljal jääb korraga pidama 3 või enam maski ikooniga scatterit. Kolme scatteri eest saad 12 korda kasiino kulul spinnida, 4 eest 16 korda, 5 eest 20 ja 6 eest 24 korda. Iga kord, kui teenid Boonusmängus scatteri, saad 4 tasuta spinni lisaks.


– KOKKUVÕTE

“Carnival Queen” on lihtsasti jälgitav mäng, millel võitudele jõudmiseks on oluline saavutada võimalikult palju järjestikkuseid võite. Nii kasvab võidukordaja nii mängu tavarežiimis kui ka tasuta spinnide voorus. Slott on keskmise volatiilsusega, mis tähendab, et see sobib nii algaja kui ka kogenenuma mängusõbra jaoks. Igal spinnil võid võita tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 22 700 kordselt!

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

SOON esqueleto explosivo 2 slot

Esqueleto Explosivo 2

riders of the storm slot

Riders of the Storm

Rohkem infot

Kus saad mängida Thunderkick slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee